• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Dash

257
odpowiedzi
36
najlepszych odpowiedzi
1 głos
odpowiedź 3 sierpnia 2015
Ja miałem fajna panią! Podręcznika niet , bo własny drukowała. Cały rok do niej nie docierało jak pr
0 głosów
odpowiedź 3 sierpnia 2015
Duże gotowe silniki - windows. Inaczej na Unrealu, Unity czy CryEngine nie popracujesz. Biblioteki
2 głosów
odpowiedź 2 sierpnia 2015
Spróbuj zrobić tak: pozycja_myszki= window.mapPixelToCoords(sf::Mouse::getPosition(window)); To pow
0 głosów
odpowiedź 1 sierpnia 2015
Spróbuj z sf::RenderWindow.
1 głos
odpowiedź 31 lipca 2015
Dopiero teraz mogłem to napisać. Oto przykładowy program:  #include <iostream> #include
0 głosów
odpowiedź 31 lipca 2015
Spróbuj z sfml-owym czasomierzem. sf::Clock. Czas przechowuj w sf::Time przy pomocy sf::Clock.getEla
0 głosów
odpowiedź 27 lipca 2015
Powinienem pochwalić bo bardzo  ładnie i estetycznie zrobione, działa jak należy i wgl.... ale
0 głosów
odpowiedź 26 lipca 2015
Filozofia zawsze na plus, sam ją uwielbiam pomimo że poniekąd to dążenie do nikąd :D Co do quizu, t
1 głos
odpowiedź 23 lipca 2015
Ciekawy temat :)  Blaszak:  OS:Win7 Ultimate intel core i3-2100 3.10 GHz  RAM 2...
0 głosów
odpowiedź 22 lipca 2015
Sam bardzo mało gram w gry, nie wiem ile z nich tobię się spodoba, a ile to tylko mój sentyment z dz
0 głosów
odpowiedź 14 lipca 2015
Klasyka, zacznij od aktualizacji wszelakich sterowników (szczególności karty graficznej). Możesz jed
1 głos
odpowiedź 14 lipca 2015
Mam w swoim otoczeniu 2 Thinkpady, dziewczyna ma lenovo g50s, sam pracowałem z t510. Dodatkowo w dom
0 głosów
odpowiedź 9 lipca 2015
Biblioteka, najlepiej SFML na początek :)
1 głos
odpowiedź 9 lipca 2015
Wersje androida nie są diametralnie różne, ale polecałbym coś możliwie nowego, zdecydowanie > 4.0
1 głos
odpowiedź 9 lipca 2015
Ja z chęcią zobaczyłbym bibliotekę z shaderami w GLSL. Wiesz, łatwe do użycia coś jak SFML do grafik
0 głosów
odpowiedź 9 lipca 2015
Dużej różnicy nie ma. Od siebię mogę polecić Kongstone HyperX Blu, mam łącznie 24 Gb tego ramu w dwó
0 głosów
odpowiedź 6 lipca 2015
Spróbuj z ncurses.h, jest to linuksowy odpowiednik conio.h.
0 głosów
odpowiedź 6 lipca 2015
Też się chciałem zapytać co to tak wgl. robi, tylko się wstydziłem, wiecie, żeby na ciemnego nie wyj
0 głosów
odpowiedź 5 lipca 2015
Prosta grawitacja jest... dość prosta. Np. skok: po wciśnięciu klawisza przemieszczasz sprite o x do
1 głos
odpowiedź 4 lipca 2015
Ja zainstalowałem Linuxa po tym, jak kochana Vista się poraz kolejny postanowiła się powiesić. Wyszy

92,578 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,653 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...