• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Dash

257
odpowiedzi
36
najlepszych odpowiedzi
1 głos
odpowiedź 24 grudnia 2015
Z tego co wiem, to linux (a raczej unixo pochodne systemy) od zawsze był preferowany przez programis
0 głosów
odpowiedź 23 grudnia 2015
Malwarebyte anti-malware spróbuj.
2 głosów
odpowiedź 22 grudnia 2015
http://haker.com.pl/threads/23478-C-Jak-wys%C5%82a%C4%87-e-mail Tutaj masz gotowy kod pod windę. &n
2 głosów
odpowiedź 22 grudnia 2015
Polecam suse studio, potem linux from scratch. Nie nauczy Cię to tworzyć systemu, ale pokaże w który
1 głos
odpowiedź 21 grudnia 2015
Wesołych, rodzinnych świąt panowie :). Zdrowia, szczęścia, i pomyślnego roku pełnego wyzwań i sukces
0 głosów
odpowiedź 19 grudnia 2015
String sam w sobie jest tablicą char-ów. Możesz tą tablice wyjąć przy pomocy std::string.c_str(); .
0 głosów
odpowiedź 12 grudnia 2015
Zależnie od rozmiaru gry potrzebujesz trzech rzeczy. 1) Pobrania wszystkich istotnych informacji o s
0 głosów
odpowiedź 18 października 2015
Wejdź w skd Manager, zaptaszkuj wszystko pod kategorią tools (a najlepie ogólnie wszystko), pobierz
0 głosów
odpowiedź 18 października 2015
Każdego obsługuje się inaczej. Nikt raczej nie poda Ci odpowiedzi na tacy. Ja powiem tyle, że gdy za
0 głosów
odpowiedź 17 października 2015
Tak na szybko czym jest wskaźnik. Masz element x. Powiedzmy że to jest jakaś duuuuża tablica albo
1 głos
odpowiedź 17 października 2015
Nie do końca rozumiem pytanie, ale spróbujmy: -Teoretycznie możesz pokombinować z funkcjami statycz
1 głos
odpowiedź 15 października 2015
Head First Java. Ogólnie head first (cała seria) jest świetnie i prosto napisana. Polskie wydanie na
2 głosów
odpowiedź 15 października 2015
Eclipse, ZeroBrane, prawie 40 kart w przeglądarce. Dodatkowo autostart z programikiem do bindowania
3 głosów
odpowiedź 13 października 2015
Ja  uważam że zrozumiemy prawdę o liczbie 42.  Ewentualnie stworzymy prawdziwie sztu
1 głos
odpowiedź 12 października 2015
Zależy jak nisko chcesz zejść. Możesz stworzyć coś na wzór SFML kkorzystając z OpenGL bądź nowego Vo
0 głosów
odpowiedź 10 października 2015
Nie wypowiem się jako profesjonalista, bo sam Javy jeszcze nie umiem, ale słyszałem coś o "Thin
0 głosów
odpowiedź 10 października 2015
Clean Code oraz Cleaner Code  - Robert C. Martin poza tym dla ludzi związanych z gam
0 głosów
odpowiedź 5 października 2015
@Up Trochę źle się wyraziłem. Nie przeszkadza mi tyle o ile szybkość kompilatora, jeszcze dużo wody
6 głosów
odpowiedź 5 października 2015
Filozoficznie rzecz biorąc, to chyba nie może być "dwa razy cieplej". Może być dwa razy wi
0 głosów
odpowiedź 27 września 2015
Był chyba na stronie lenovo. Ja zrezygnowałem gdy zauważyłem że musiałbym się zalogować czy coś. Nie

92,578 zapytań

141,427 odpowiedzi

319,653 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...