• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Dash

257
odpowiedzi
36
najlepszych odpowiedzi
6 głosów
odpowiedź 26 września 2015
"while" piszemy z małej.
5 głosów
odpowiedź 25 września 2015
Wciśnij insert na klawiaturze, bądź zero na numerycznej z wyłączonym numlock-iem.
0 głosów
odpowiedź 25 września 2015
Nie jestem pewien, ale chyba po "int main()" powinien otwierać się nawias klamrowy i zamykac po "ret
1 głos
odpowiedź 24 września 2015
Jak na konsolówkę, jest świetna. Jedna rzecz tylko. Gra nie trzyma stałej szybkosci. Chyba powiniene
1 głos
odpowiedź 23 września 2015
Case jest, ale gdzie switch? No i case nie zamykamy w klamry, tylko dwukropek i instrukcji brea...
1 głos
odpowiedź 20 września 2015
Uno: Co ty rusyjesz komendą window.draw()? Powinno być window.draw(shape);. Po drugie, zbinduj porus
2 głosów
odpowiedź 19 września 2015
Chipmunk na przykład, bądź jakikolwiek 3d, ale wykorzystywany tylko w dwóch wymiarach.
9 głosów
odpowiedź 13 września 2015
Wszystkiego najlepszego w takim razie :D. Dzień dzielenia przez zero, pustych wskaźników i nie zwaln
1 głos
odpowiedź 12 września 2015
Możesz napisać jakis program i następnie go sprzedawać. Jak walniesz dobrą aplikacja pod androida na
2 głosów
odpowiedź 3 września 2015
Nie baw się w nowe. Ja polecam sprzęt poleasingowy. Te lapki są używane z reguły ~ 2 lata, i za tysi
0 głosów
odpowiedź 25 sierpnia 2015
A zestaw ogr3d + fizyka od Nvidii/Bullet ? To powinna być dobra podstawka, a dokładną kolizję możesz
1 głos
odpowiedź 24 sierpnia 2015
Z tego co wiem jest w Tesco, ja ostatnio kupowałem bodajże w LeroyMerlin. Ogólnie prawie każdy sklep
0 głosów
odpowiedź 12 sierpnia 2015
Fizyka- dodatkowy zewnętrzy silnik fizyczny np. nvidia physx  czy bullet, jeżeli masz talent mo
1 głos
odpowiedź 10 sierpnia 2015
Sam gram co jakiś czas w Sacred czy AoE (tutaj niestety w III), można by kiedyś rozegrać partyjkę. P
1 głos
odpowiedź 9 sierpnia 2015
Ja uważam że wpierw zwykłe wskaźniki powinny wejść dobrze do głowy. Gdy zwykłymi zaczniecz posługiwa
0 głosów
odpowiedź 8 sierpnia 2015
Zasadniczo jak masz klasę ("klasa") i funkcję w niej ("metoda") to: najpierw t
4 głosów
odpowiedź 7 sierpnia 2015
Uważam że złym nawykiem jest nieczytelność kodu i siłowe upychanie klas. Znaczy, sam tak ciągle robi
1 głos
odpowiedź 6 sierpnia 2015
Wybacz, nie znam się za bardzo na tym, ale słyszałem o czymś takim jak AutoIT, więcej informacji zna
-1 głosów
odpowiedź 6 sierpnia 2015
Niektórzy ludzie robią  z telefonu drugi komputer. Mi wystarczy coś względnie małego, mam 512 r
0 głosów
odpowiedź 5 sierpnia 2015
Steam z pierwszą grą... wątpliwe, wybacz. SFML nie jest trudny, sam napisałem w nim już kilka prosty

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...