• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Dash

257
odpowiedzi
36
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 25 stycznia 2016
Nie jestem może w temacie, ale ośmielę się odpowiedzieć, jako że jestem samoukiem w kilku dziedzinac
1 głos
odpowiedź 25 stycznia 2016
Czy tworzenie takich tablic to dobra praktyka? Czy raczej nie powinno się tak robić?  To zal
1 głos
odpowiedź 24 stycznia 2016
Jeżeli jest robiony tak samo jak ThinkPady od IBM, to w przerwie od programowania możesz nim schabow
0 głosów
odpowiedź 23 stycznia 2016
Zdając na 25-30%? Jak? Zasady matury się zmieniły?
0 głosów
odpowiedź 22 stycznia 2016
Czy twój laptop to hp? Wiem że do niektórych modeli, np. starszych compaq, trzeba dociągnąć sterowni
0 głosów
odpowiedź 17 stycznia 2016
Statyczny (static) ?
2 głosów
odpowiedź 15 stycznia 2016
Nie wiem czy ma to coś z JS wspólnego, ale AI jest ostatnio na czasie. Szczególnie segment który doc
3 głosów
odpowiedź 14 stycznia 2016
http://kpvz7ki2v5agwt35.onion Tutaj masz wszystko ładnie wyjaśnione. Wklepaj sobie about albo coś w
0 głosów
odpowiedź 12 stycznia 2016
Zrzucam żarówkę z co trzeciego szczebla od dołu. Jak się rozbije na szczeblu x , to zrzucam drugą ze
1 głos
odpowiedź 9 stycznia 2016
W jednym z moich hp (dość stary model), przy starcie i wyłączeniu komputera wiatraczek wskakiwał na
7 głosów
odpowiedź 7 stycznia 2016
Ciekawy problem szczerze powiedziawszy. Sam nie mam problemu z zabraniem się za coś, wręcz ciąglę my
2 głosów
odpowiedź 6 stycznia 2016
Bardzo podoba mi się grafika i pomysł :D Sam swego czasu nad czymś podobnym pracowałem. Jedyną rzecz
2 głosów
odpowiedź 5 stycznia 2016
Uzupełniając wypowiedź kolegi dodam tylko o programowaniu współbieżnym. Jest to troszeczkę wyższy po
2 głosów
odpowiedź 30 grudnia 2015
Nie znam się na tworzeniu stron, ale moim zdaniem jeden z najlepszych projektów ostatnio. Chociaż za
2 głosów
odpowiedź 28 grudnia 2015
Moim zdaniem to : a) szybciej b) strzałki zamiast myszki, bądź statek podążający za kursorem.
0 głosów
odpowiedź 28 grudnia 2015
Możesz zaktualizować, następnie wystarczy tylko wgrać jeszcze raz GRUBa, a do tego wystarczy płytka
6 głosów
odpowiedź 28 grudnia 2015
Nie... nawet gdybyś nauczył się ich na pamięć.
0 głosów
odpowiedź 28 grudnia 2015
Chodzi Ci o tytuł com.example.something? Nie ma znaczenia jak, chociaż często widuję konwencję com.n
0 głosów
odpowiedź 27 grudnia 2015
Oficjalny kanał UE4. Po przerobieniu większości filmików powinienieś być w stanie skleić podstawoweg
0 głosów
odpowiedź 26 grudnia 2015
Nie są one legalne. W większości pochodzą z akcji typu DreamSpark. Klucze tego typu rozdawane są w c

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,077 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...