• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Dash

257
odpowiedzi
36
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 17 czerwca 2015
Jeżeli dobrze dedukuję, to jest zupełnie nowy typ zmienniej. Określić czy zwracany int czy char czy
0 głosów
odpowiedź 17 czerwca 2015
Lekki i do nauki? Chakra :D Lekki jest, a jak się go nauczysz do jesteś już gość! Podobno co chwilę
0 głosów
odpowiedź 16 czerwca 2015
logitech k200. Troszeczkę staroć ale jest i mechaniczna, i niesamowicie solidna. Ma już... ze 3 lata
0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2015
Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale chyba bezpośrednie odwołanie do klawisza powinno pomóc. Zamiast zd
0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2015
Ja maluje. Ewentualnie gram na gitarce czy perce (co aurat mam pod ręką). Ogólnie to malowanie jest
2 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2015
Rozwiązałem to zadanie, książka Praty, nieprawdaż? Ogólnie chodzi o to, że preferencja określa w ja
3 głosów
odpowiedź 12 czerwca 2015
Ekhem, pozwól że powiem coś jako niespełniony muzyk. Uno- Pojemnościowy, tak? Zainwestuj w pop-filt
1 głos
odpowiedź 10 czerwca 2015
Chłopaki nooo.... chciał wskazówkę a wy go wyręczyliście. Nie wiem jak on, ale ja nie lubię gdy ktoś
0 głosów
odpowiedź 10 czerwca 2015
Wskazówkę? Mmm... nie jestem pewien, ale to może pomóc "sizeof()". Więcej info w google :P
2 głosów
odpowiedź 8 czerwca 2015
Z tego co pamiętam(ale mogę się mylić), to getline zostawia w kolejce wejścia właśnie enter. Spróbuj
0 głosów
odpowiedź 7 czerwca 2015
Blueprinty robią wszystko 0.o ? Pierwsze słyszę. Zamknięte w klockach są jedynie podstawowe, bazowe
0 głosów
odpowiedź 7 czerwca 2015
Jaki błąd wywala?
3 głosów
odpowiedź 6 czerwca 2015
wejść w projektu --> Project Options -> odptaszkować -> "Use dynamic RTL" -->L
2 głosów
odpowiedź 6 czerwca 2015
if ( !(pole>=50 && pole<=100)) {} Nie obiecuję że to najlepszy sposób, pewnie da radę
1 głos
odpowiedź 6 czerwca 2015
Niekoniecznie. Takie same kości dają efekt w strukturach takich jak dual-channel. Zasadniczo wystarc
2 głosów
odpowiedź 6 czerwca 2015
Podaj nazwę płyty głównej to powiemy :). Nie wiem czy z tego raportu z cmd można to wywnioskować. No
5 głosów
odpowiedź 6 czerwca 2015
Jeżeli jest tutaj ktoś taki, mógłby opisać jak to się robi? Diabelnie mnie ciekawi jak 0 i 1 zapisać
2 głosów
odpowiedź 5 czerwca 2015
Jeżeli zależy Ci na czystym programowaniu, to ogarnij Ogr3d albo irrlicht. Jeżeli masz zamiar robić
0 głosów
odpowiedź 5 czerwca 2015
Jako dygresję dodam, że warto poczytać o zakresie ważności. Tyczy się on  nie tylko obiektów, a
0 głosów
odpowiedź 4 czerwca 2015
Tylko tak jak po prawej. Ten lewy sposób gwałci moje poczucie estetyki.

92,584 zapytań

141,434 odpowiedzi

319,671 komentarzy

61,968 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...