• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Frustracja, wkur&ienie, zlosc - how to deal with it :p

Object Storage Arubacloud
+4 głosów
807 wizyt
pytanie zadane 13 czerwca 2015 w Offtop przez Dissio Mądrala (5,830 p.)
Programowanie to chyba jedna z tych dziedzin zycia gdzie dzien bez frustracji to dzien stracony,,, chyba ze ja tak tylko mam :P Jak sobie z tym radzicie, ze szukacie jakiegos rozwaizania przez 10h i dalej nie znajdujecie, albo uczycie sie czegos uczycie i ciagle problemy??

 

Macie cos takiego ??? Jak sobie radzicie

11 odpowiedzi

+17 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2015 przez Geek Pasjonat (19,660 p.)

Jedyna słuszna opcja :)

komentarz 13 czerwca 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Rozwaliłeś windowsa xD
komentarz 13 czerwca 2015 przez niezalogowany
Co ty gadasz? Winda sama w sobie jest rozwalona, zatrzymała się już na parterze ;D Przecież to jest najpowszechniejszy wirus komputerowy na świecie :D
komentarz 14 czerwca 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Linuxa by nie rozwalił może, ale w sumie windowsa jest łatwo rozwalić xD Rozwalił Zelent OS xD
komentarz 14 czerwca 2015 przez niezalogowany
Ha :D I to jeszcze w fazie testów Alpha ;D
komentarz 14 czerwca 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Ale Zelent OS będzie dopracowany jeszcze, nawet jądra nie ma napisanego :D

Więc to był żart, Zelent OS jest niezniszczalny :D
komentarz 14 czerwca 2015 przez niezalogowany
:O Linus Torwald pozazdrości :3
komentarz 14 czerwca 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Jesteśmy autorami niezniszczalnego systemu xD Teraz tylk0 trzeba go sprzedać. Zajmiesz się marketingiem? xD
komentarz 14 czerwca 2015 przez niezalogowany
Spoko, wypromuję nas na Facebook'u, Twitterze, Instagramie, Naszej Klasie... Czekaj, ja tego wszystkiego nie mam! Nie istnieję w internecie!!! Ale nie, czekaj, mam Steam'a :3
komentarz 14 czerwca 2015 przez Geek Pasjonat (19,660 p.)
A myślałem że tylko ja nie mam facebooka ;)
komentarz 14 czerwca 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
O, ja także :D Mam stare konto na naszej klasie, którego i tak nigdy nie używałem i to wszystko :D
+7 głosów
odpowiedź 14 czerwca 2015 przez Mirosław Zelent Nałogowiec (34,750 p.)
  • Oderwanie się za wszelką cenę od kodu,
  • wyjście ze znajomymi / rozmowa,
  • wysiłek fizyczny,
  • medytacja, 
  • łyk wody, rozpisanie wszystkiego na papierze
+2 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2015 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
Ja szukam dalej (max. 7dni/20dni) , albo uczę się czegoś innego jeśli chodzi o programowanie. Czasem problem sam siebie rozwiąże podczas nauki czegoś innego.
komentarz 13 czerwca 2015 przez Dissio Mądrala (5,830 p.)
wiem ze wiele osob powie "ang trzeba umiec" sluchac umiem, mowic umiem, ale niestety nienawidze czytac po ang, a nie oszukujmy sie materialow w Pl jestBBARdzo malo, ale ludzi z klasa Pana MZ jest 1%
+1 głos
odpowiedź 13 czerwca 2015 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Zamykam oczy, śpiewam I feel pretty, i uczę się na swoich błędach. Staram się program stworzyć jak najbardziej obiektowo czyli kasuje i tworze od nowa po czym znajduje swoje błędy. Myślę sobie jestem młody, mam 15 lat mam dużo czasu znajdę rozwiązanie jeżeli będę chcieć. Zwykle takie trudniejsze rzeczy po 2 dniach znajduje, i okazuje się że to było najprostrze właśnie :) Jeżeli co robisz i to kochasz to nie musisz przykładać w to siebie na przymus bo to nic nie da, ja np nie lubie zbytnio uczyć sięczegoś co mi nie jest potrzebne, i tego nie robię bo po co flustrować się że nie idzie mi nauka. Wiadome jest to że to co lubimy wpoimy sobie z pewnością, a to czego nie lubimy musimy się denerwować itd.
komentarz 13 czerwca 2015 przez niezalogowany
O, z tą nauką niepotrzebnych rzeczy to się w zupełności zgadzam ;)
komentarz 13 czerwca 2015 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Podchodzę do siebie przyszłościowo, jednakowoż leniwie. By zrobić coś jak najlepiej, i się przy tym nie przepracować musi być energia na dzień następny.
0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2015 przez Dash Nałogowiec (29,650 p.)
Ja maluje. Ewentualnie gram na gitarce czy perce (co aurat mam pod ręką). Ogólnie to malowanie jest chyba sportem frustratów... Ciekawe czy kiedyś wyląduję bez ucha...albo chociaż w reichstagu :P
0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2015 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)

Jeśli nie znajdujemy jakiegoś rozwiązania przez godzinę, dwie, to lepiej odłożyc to na następny dzień i zabrać się za coś innego, no chyba że jest to jakiś deadline ;) Na razie tylko jedna mialem taką mega frustrację z Zendem i jestem z nim przez to bardzo pokłócony laugh

0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2015 przez niezalogowany
Oj nie, nie tylko ty tak miewasz ;) Myślę, że wszyscy programiści tak mają, w tym też ja :3 Jak sobie z czymś nie radzę (a tego jest nie mało, bo jeszcz jestem młody i niedoświadczony :3) to najpierw próbuję to zrobić jak się da, a później jak się jednak nie uda to przerwa długa i czasem poszukać rozwiązania ;) Człowiek się uczy na błędach i każdy je popełnia. Ja jezcze się mało nauczyłem ;)
0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2015 przez Sedesu Nowicjusz (140 p.)
Muzyka, gry, inne pasje ew. worek treningowy leżący w moim pokoju.
komentarz 14 czerwca 2015 przez kotfuterkowy Dyskutant (9,220 p.)
Jak za długo nad czymś myślę i nic mi nie wychodzi, zazwyczaj odpuszczam sobie na jakiś czas: bywa tak, że jak przestajesz o czymś myśleć i zajmiesz się czymś innym to rozwiązanie przyjdzie samo... Nie wiem, jak to działa, ale już parę razy tego doświadczyłem.
0 głosów
odpowiedź 14 czerwca 2015 przez Pan Kulomb Pasjonat (18,630 p.)

Zaczynam robić coś innego. Zwykle po kilku tygodniach lub miesiącach powracam do zagadnienia. Często okazuje się ono wtedy proste.

0 głosów
odpowiedź 14 czerwca 2015 przez katolik6 Dyskutant (8,140 p.)
Nie ma co podchodzić do szukania, gdy jest się wkurzonym. Ja robię wtedy cokolwiek, chociażby piję. (wodę, a coście myśleli XD, najczęściej polaris)
0 głosów
odpowiedź 15 czerwca 2015 przez cismanek Bywalec (2,620 p.)
Jeśli masz jakiś problem, z którym sobie nie radzisz i rozwiązanie zajmuje Ci dłużej, to najlepiej wyjsc sobie na spacer, albo się przespać;)

Podobne pytania

+2 głosów
0 odpowiedzi 192 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 138 wizyt
pytanie zadane 25 marca 2017 w C i C++ przez Rafał Fidurski Początkujący (300 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 387 wizyt
pytanie zadane 11 sierpnia 2018 w PHP przez bratbratem Nowicjusz (170 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...