• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Dash

257
odpowiedzi
36
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2015
Trzeci największy producent smartfonów-Xiaomi. Bodajże w  tej cenie dostaniesz Xiaomi Note, czt
0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2015
Grafikę, w sense grafikę? Jeżeli dobrze się rozumiemy to OpengGL (ale nie polecam, trudna), SDL, All
4 głosów
odpowiedź 9 kwietnia 2015
Hm, liczy się łączna ilość znaków, czy tylko te które dostaje kompilator?(psss, ~konspiracyjnie~ pre
0 głosów
odpowiedź 9 kwietnia 2015
Problem się rozwiązał, jeżeli ktoś ma taki sam, tutaj macie moje rozwiązanie: Kompilator ma szukać p
2 głosów
odpowiedź 9 kwietnia 2015
Kilka żartów ze szkoły : Po czym poznać programistę Javy? Jak przechodzi, wszysktkie cpu w pobliżu
1 głos
odpowiedź 8 kwietnia 2015
Ubuntu to, Ubuntu tamto... ehh. Sam jestem fanem tego systemu, ale na dzień dzisiejszy poza środowni
2 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015
Forum trzyma poziom, bo użyszkodnicy pochodzą z pewnej dość hermetycznej grupy. Jest nas niewielu, z
0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015
Może to nie dodatek, ale polecam przeglądarke "Torch". Pracując na Windowsie korzystam w 9
2 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015
No, zacząłem tak na poważnie, dwa miechy temu. Lecz pierwszy kontakt z programowaniem miałem w pierw
9 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2015
Może zabrzmi dość kontrowersyjnie, ale olej na początku gramatyke. Ot, nie ucz się czasów itp, bezzs
14 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2015
:D. Świetne pytanie. Odpowiem jako rodzony humanista (nie dla tego że lubie J.polski, raczej dlatego
3 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2015
Szkoła programowania  Prata jest całkiem całkiem. Jestem w trakcje przerabiania. Zdecydowanie w
1 głos
odpowiedź 5 kwietnia 2015
Ja zestępuje je następującymi bibliotekami : conio.h   -   <ncurses.h> &n

92,563 zapytań

141,413 odpowiedzi

319,590 komentarzy

61,948 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...