• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Thinkpad w541 vs Dell Precision M4800 ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,081 wizyt
pytanie zadane 14 lipca 2015 w Offtop przez beemarx Nowicjusz (220 p.)
edycja 14 lipca 2015 przez beemarx

Czesc! 

Potrzebuje potężnej maszyny do zadań specjalnych, podługich poszukiwaniach do finału awansowały te 2 modele. Konfiguracje w obu mogę zrobić prawie identyczna, także bardziej chodzi mi o wasze doswiadczenia z tymi markami ? Każda opinia sie przyda z góry dzieki .)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 14 lipca 2015 przez Dash Nałogowiec (29,650 p.)
Mam w swoim otoczeniu 2 Thinkpady, dziewczyna ma lenovo g50s, sam pracowałem z t510. Dodatkowo w domu leżą dwa tablety. Co jak co, ale  Lenovo nigdy mnie nie zawiodło, urządzenia są estetycznie oraz solidnie wykonane. Nie grzeją się, nie wypadają guziki, zarówno klawiatura jak i touchpad są wystarczające do pracy(widywałem lepsze, ale mówię w tej chwili o laptopach raczej do  domowego zastosowania). Jedyne co mnie razi to, to że w stosunku do ceny ich wydajność odbiega trochę od konkurencji, oraz część tańszych modeli ma słabe matryce. Kultura pracy bardzo na plus, tak samo jak wrażenia estetyczne jak i poczucie że ma się w dłoni coś solidnego. Minusem moze być brak wyjścia na dodatkowy monitor (nie dpatrzyłem się takiego w specyfikacji), które czasami się przydaje.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 474 wizyt
pytanie zadane 17 marca 2018 w Sprzęt komputerowy przez jagodowy Początkujący (260 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 779 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 237 wizyt
pytanie zadane 24 czerwca 2015 w Offtop przez damianmisztal Gaduła (4,730 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,546 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...