• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Quiz z lekcji 7 podstaw c++

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
259 wizyt
pytanie zadane 26 lipca 2015 w Nasze projekty przez adrian313 Bywalec (2,850 p.)
Witam,
na wstępie dziękuje bardzo autorowi kursu, pomógł mi wrócić do programowania bo prawie 7 latach. Teraz jestem na drugim roku studiów, co prawda kierunek zgoła inny: filozofia. Czemu wrociłem do programowania? Bo to frajda i mam dwóch znajomych z tego kierunku, ktorzy rownież programują lecz wiążą z tym swoją przyszłość. Dla mnie to tylko proba sprawdzenia siebie - hobbystyczne podejscie :)

Wrzucam swoj quiz możne ktoś ma ochote sprawdzic swoją wiedze z filozofii:
http://speedshare.eu/d0tp756mgvcv/quiz_Adrian.rar.html

Serdecznie pozdrawiam i  jeszcze raz dziękuje autorowi za filmy oraz tę strone :)

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 26 lipca 2015 przez Dash Nałogowiec (29,650 p.)
wybrane 5 sierpnia 2016 przez adrian313

Najlepsza
Filozofia zawsze na plus, sam ją uwielbiam pomimo że poniekąd to dążenie do nikąd :D

Co do quizu, to przede wszystkim polecam inny hosting. Ten jest tragiczny (to nie jest oryginalny speedyshare), osobiście sugerowałbym magazynowanie prac na dysku google. Dużo miejsca i można dowolnie udostępniać, pobieranie z niego jest łatwe, szybkie i bez reklam.
0 głosów
odpowiedź 26 lipca 2015 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
bardzo ciekawy qiuz lecz trochę krótki.

Ale się namęczyłem aby pobrać ten plik.

Nastepnym razem polecam http://www.zippyshare.com jako hosting plików

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 221 wizyt
pytanie zadane 21 maja 2019 w C i C++ przez Ania2019 Użytkownik (530 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 431 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 588 wizyt
pytanie zadane 26 marca 2019 w C i C++ przez Nicolas Wielocha Nowicjusz (140 p.)

92,845 zapytań

141,786 odpowiedzi

320,861 komentarzy

62,178 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Wprowadzenie do ITsec, tom 2

Można już zamawiać tom 2 książki "Wprowadzenie do bezpieczeństwa IT" - będzie to około 650 stron wiedzy o ITsec (17 rozdziałów, 14 autorów, kolorowy druk).

Planowana premiera: 30.09.2024, zaś planowana wysyłka nastąpi w drugim tygodniu października 2024.

Warto preorderować, tym bardziej, iż mamy dla Was kod: pasja (użyjcie go w koszyku), dzięki któremu uzyskamy dodatkowe 15% zniżki! Dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za kod dla naszej Społeczności!

...