• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Dorion300

945
odpowiedzi
130
najlepszych odpowiedzi
1 głos
odpowiedź 11 kwietnia 2016
Dla totalnego początkującego polecam jednak Unity i C#. Jak się nauczysz C# i używanie Unity to będz
0 głosów
odpowiedź 10 kwietnia 2016
Zapisz do pliku dane (zmienne) i w trakcie startu programu sprawdzaj czy istnieje plik z zapisem, je...
0 głosów
odpowiedź 9 kwietnia 2016
Zainteresuj się argumentami funkcji i zwracaniem wartości przez funkcję. Nie rozumiem ciebie zbyt b
1 głos
odpowiedź 9 kwietnia 2016
Console.Write(); //Jest to metoda która po prostu wypisuje na ekran ciąg znaków Console.WriteLine()
2 głosów
odpowiedź 9 kwietnia 2016
Ja dobrze znam C#, mogę się przyłączyć do nauki jeśli oczywiście będę miał czas W jaki sposób będz
0 głosów
odpowiedź 9 kwietnia 2016
Raczej nie ma na to rozwiązania jeśli chodzi o Aspose OCR. Gdy patrzę na obrazek sam mam problem na
0 głosów
odpowiedź 9 kwietnia 2016
Dorion300 napisał, że uczył się właśnie na gotowcach i zrozumiał jak piszą inni. Ja się zastanawiam
1 głos
odpowiedź 8 kwietnia 2016
Co jak co ale twój kod nie jest poprawny, wystąpi wyjątek przy return. Lepszym pomysłem jest umieśc
0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2016
Zadając pytanie Pasjonat zobowiązany jest do przestrzegania następujących zasad: Ciekawi mnie jak
1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2016
Mała uwaga, nie wiem czy to wiesz ale while jest w pełni nie potrzebny gdyż jak wejdziesz do "f
1 głos
odpowiedź 6 kwietnia 2016
Najbardziej lubię grać w Elite: Dangerous i Warframe. (sumując czas spędzony z dwóch gier to prawie
0 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2016
No dobra ale o którą zmienną mówimy? bFB czy bEnteredinfo?
1 głos
odpowiedź 4 kwietnia 2016
Niestety ale posiadam mało informacji by ocenić twój problem. Gdy wrzuciłem twój kod do kompilatora
0 głosów
odpowiedź 3 kwietnia 2016
Java.... to zbędny element który kupił Oracle kupujący firmę Sun. Firma Oracle głównie kieruje się u
-1 głosów
odpowiedź 29 marca 2016
C# i C++ są mocno podobne do siebie. Ucząc się C# minimalnie rozwijasz się w kierunku C++ i odwrotn
1 głos
odpowiedź 27 marca 2016
Java raczej na długi czas zostanie popularna, jeśli chodzi o oferty pracy. Niestety ale twórcy powo
2 głosów
odpowiedź 26 marca 2016
Ponieważ cin odczytuje pierwszy wyraz, a getline resztę. Czyli cin pobiera "Janusz", getli
0 głosów
odpowiedź 26 marca 2016
Nie rozumiem o jakie "skróty" ci chodzi ale chyba chodzi ci o << i >>. A więc
1 głos
odpowiedź 26 marca 2016
Nie wiem kto ustanowił że C++ jest łatwiejszy i bardziej zalecany na początek, ale nie wszyscy tak m
1 głos
odpowiedź 25 marca 2016
Jeśli takie o to narzędzie rzeczywiście pomaga w pisaniu kodu to dlaczego nie? Trzeba najpierw zasto

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,663 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...