• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Dorion300

945
odpowiedzi
130
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 15 maja 2016
Przebadaj if'em co jest dokładniej puste. Rozłóż to, wykonaj metodę, sprawdź czy to co zwróci jest n
-1 głosów
odpowiedź 15 maja 2016
Proszę bardzo: #include <iostream> // tutaj cin i cout #include <string> //tutaj z
0 głosów
odpowiedź 13 maja 2016
System 64 bitowy jest używany by wykorzystać wszystkie zalety procesora 64bit https://pl.wikipedia.o
0 głosów
odpowiedź 12 maja 2016
....Co? identification jakim typem jest? Za mało informacji.
1 głos
odpowiedź 12 maja 2016
A dlaczego niby za wcześnie na VS? środowisko to środowisko, są lepsze i gorsze, skoro VS jest popu
6 głosów
odpowiedź 10 maja 2016
Najważniejszym pytaniem jest, gdzie będą te "śmieszne" komentarze. Jeśli będą one rozsiane
0 głosów
odpowiedź 6 maja 2016
Aplikacja ci się nie aktualizuje, może i fakt, za pierwszym razem ci zainstaluje ale potem tylko uru
0 głosów
odpowiedź 6 maja 2016
Z poziomu nadawania pakietów....nie da się. w nagłówkach jest adres docelowy, adres źródłowy protok
1 głos
odpowiedź 5 maja 2016
Funkcja nie zawiera słowa "return" które by zwróciło zmienną string i wstawiło w miejscu w
1 głos
odpowiedź 19 kwietnia 2016
Zapomniałeś stworzyć listę: static void Main(string[] args) { WszystkiePrzedmioty = new L
0 głosów
odpowiedź 19 kwietnia 2016
Można zrobić to na kilka sposobów. 1) Konstruktor który wywołuje prywatną statyczną metodę w obiekc
0 głosów
odpowiedź 19 kwietnia 2016
Aż tak będzie to złe jak użyjemy destruktor do 2 czynności? destruktor to destruktor, jest on urucha
1 głos
odpowiedź 17 kwietnia 2016
void godzina(int x ,int y); Pierwotnie twoja "godzina" przyjmuje 2 parametry. A twoja "godzina(in...
0 głosów
odpowiedź 17 kwietnia 2016
Czy tylko ja nie lubię używać przedmiotów, których nie rozumiem / mam taki problem? Ja mam trochę
0 głosów
odpowiedź 17 kwietnia 2016
Masz podczas instalacji VS  2 opcje, Full - domyślna opcja która instaluje wszystko co się da,
0 głosów
odpowiedź 17 kwietnia 2016
Nie mając kodu niewiele mogę zrobić, ale podejrzewam że po prostu zmienna newGameCount  się po
0 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2016
Jak zrobić abym mógł operować na obiekcie mapa1 za pomocą innych funkcji znajdujących się w innych
-1 głosów
odpowiedź 14 kwietnia 2016
Moim zdaniem cel tego forum jest pomaganie użytkownikom w rozwiązaniu problemu osoby pytającego prze
2 głosów
odpowiedź 13 kwietnia 2016
char * zdanie = new char[ile];  
1 głos
odpowiedź 12 kwietnia 2016
miałem podobną "Olimpade" informatyczną. HTML, podstawowych zapytań baz danych, trochę C+

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...