• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Dorion300

945
odpowiedzi
130
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 6 marca 2017
Od siebie polecam kurs ogólny o C#: Potem ten "kurs" - https://4programmers.net/C_sharp A
1 głos
odpowiedź 5 marca 2017
W trakcie kompilacji dane z pliku settings są wpakowywane w pliku .exe razem z kodem programu. Podob
1 głos
odpowiedź 23 lutego 2017
Silnik Unity stosuje "Mono" do obsługi C#. https://pl.wikipedia.org/wiki/Mono_(projekt) M
2 głosów
odpowiedź 18 lutego 2017
Powinno być: delete [] p; Program nie wie czy wskaźnik jest na tablicę czy nie więc przyjmuje "de
1 głos
odpowiedź 8 lutego 2017
Z własnego doświadczenia: Nie bawię się w SPOJ'e czy w inne ćwiczenia. Ja po prostu się uczę progra
1 głos
odpowiedź 26 stycznia 2017
Niestety ale nie istnieje znany mi sposób na kontrolowanie kolejności wykonanie się konstruktorów st
0 głosów
odpowiedź 25 stycznia 2017
Hmm... oprogramowanie w tle które analizuje jakie klawisze zostały wciśnięte na klawiaturze? Przech
0 głosów
odpowiedź 21 stycznia 2017
Czy komunikacja klient-serwer działa w sieci LAN? Jeśli tak to wystarczy tylko przekierować porty w
3 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2016
Też wszystkim wam życzę wszystkiego najlepszego w następnym roku. Nie mam postanowienia noworocznego
2 głosów
odpowiedź 28 grudnia 2016
Symulator kota RPG, masz planszę 2D każda kratka to mała lokacja w której można coś zrobić, (albo pu
0 głosów
odpowiedź 28 grudnia 2016
ok to teraz mam taki problem, o co chodzi?? nie mogę tworzyć własnych klas pochodnych od istniejący
0 głosów
odpowiedź 21 grudnia 2016
Hmm... może masz ustawiony jakiś limit klatek na sekundę? Jaki masz monitor? Polecam jednak ustawić
1 głos
odpowiedź 2 grudnia 2016
Nie zrozumiałem w pełni twojej odpowiedzi. Chcesz zrobić metodę która przyjmuje parametr twojego obi
0 głosów
odpowiedź 23 listopada 2016
Zainteresuj się programem do tworzenia maszyn wirtualnych. (VirutalBox , Hyper-V) Przykładowo możes
1 głos
odpowiedź 13 listopada 2016
Nie, ponieważ 10.0.0.15 należy do klasy A a adres 192.168.0.1 należy do klasy C. interfejsy muszą mi
1 głos
odpowiedź 12 listopada 2016
Czy o to ci chodziło? static void Main(string[] args) { wypelnij(tab); for (int i = 0;
0 głosów
odpowiedź 30 października 2016
W nowszej wersji VS .sdf zostało porzucone przez Microsoft. Na twoim miejscu zastosowałbym Service-b
2 głosów
odpowiedź 26 października 2016
Na pierwszy rzut oka, wrzuciłbym wszystko na stos i odejmował z tego stosu po kolei i jednocześnie l
0 głosów
odpowiedź 25 października 2016
W czym dokładniej jest problem? U mnie prawidłowo rysuje kwadrat jak i inne kształty. Czy jesteś pew
2 głosów
odpowiedź 22 października 2016
Na początek, tworzysz projekt (A2) (Najlepiej Shared Project) w którym będą się znajdowały wszystkie

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,086 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...