• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

W jaką grę lubisz grać?

VPS Starter Arubacloud
+10 głosów
2,137 wizyt
pytanie zadane 5 kwietnia 2016 w Offtop przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)
W jaką grę lubisz grać?

40 odpowiedzi

+9 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2016 przez Mirosław Zelent Nałogowiec (34,750 p.)
Ostatnio Diablo 3 (nadrabiam zaległości i gram też przez sentyment), ale jest to możliwe tylko raz w tygodniu - gram z drugą osobą, (z tym że nie przez sieć, tylko razem na kanapie :) Zabawa przednia, choć obiektywny nie jestem bo mam sentyment do serii
komentarz 5 kwietnia 2016 przez saliwan22 Gaduła (3,110 p.)
Też kiedyś lubiłem sobie pograć w Diablo czy w League of legens ale teraz z perspektywy czasu myślę sobie ile czasu zmarnowałem a mogłem go poświęcić na naukę programowania...
5
komentarz 5 kwietnia 2016 przez Mirosław Zelent Nałogowiec (34,750 p.)
Ano jasne, trzeba sobie myślę odpowiednio (proporcjonalnie) podzielić czas i nie przesadzać. Dla mnie osobiście liczy się równowaga, na pewno w życiu nie trzeba całkowicie rezygnować z rozrywek :) Pozdrawiam
komentarz 5 kwietnia 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
+ za diablo ;) W 3 nie grałem- oficjalnie  brak czasu, jednak gry online  zjadają go sporo.  Jednak w 2 trochę przegrałem, nieśmiertelny RPG niczym warcraft III czy Heroes 3
komentarz 6 kwietnia 2016 przez Daaa22 Dyskutant (8,250 p.)
Grało się w 2... Ja pamiętam jak grałem (gdy byłem jeszcze w podstawówce) w dwójkę,  2 lata gry po kilka godzin dziennie, ahh... Teraz 3 część gry strasznie słabo wyszła, i mam wrażenie, że cała została zrobiona tylko dla kasy, choć przyznam, że rozumiem ich decyzje. Zrobienie nowego silnika gry wymaga dużo czasu i funduszy, ale jest to w pełni zrozumiałe. Mam nadzieje, że 4 część to będzie hit :)
+7 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2016 przez Przybysz_4444 Gaduła (3,200 p.)
Szachy od czasu do czasu ;)

A gier komputerowych staram się unikać ze względu na czas :)
komentarz 5 kwietnia 2016 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

yes za szachy :D

+4 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2016 przez Ehlert Ekspert (212,630 p.)

Gra najbliższa mojemu sercu... Wiedźmin 1 broken heart

komentarz 6 kwietnia 2016 przez Daaa22 Dyskutant (8,250 p.)
Najlepsza część! Sam chciałem to napisać, ale już mnie uprzedziłeś...
+3 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2016 przez Newtonik Gaduła (3,660 p.)
Ostatnio trochę pogrywam w Civilization V i Dirt Rally
+2 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
edycja 5 kwietnia 2016 przez HaKIM
~ Debugejszyn Kodejszyn, wersja beta.

Serdecznie polecam.

Tak całkiem serio, nie mam w co grać. Na linux mint cs:go tak ścina, że dostaję białej gorączki, czego wolę unikać. Warcraft 3, odpaliłem przez wine, cały czas crashuje. Obecnie więc nie gram w żadne gry. Czy jest to coś dziwnego? Nie... Mam tyle rzeczy do robienia, że nie widzę różnicy.
+2 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2016 przez SebekChlebek Stary wyjadacz (11,290 p.)
Kiedyś lubiłem sobie pograć w gry typowo strategiczne, z elementami historii. Mam na myśli Europa Universalis (całą serię)
 Można nieziemsko się wkręcić w klimat, przejmujesz władzę nad XVIII Polską i musisz się zmagać z cłami, buntami, wrogami. Po prostu twórcy władowali w tą grę wszystko co się dało z tej dziedziny. Niestety gra pochłania ogromną ilość czasu i potrzebuje również dużo godzin aby, tę grę zrozumieć. Wymagana jest również dobra znajomość anielskiego, co prawda są jakieś amatorskie spolszczenia ale zazwyczaj nie pełne. Polecam tę grę każdemu fanowi historii i strategii. ;)
2
komentarz 5 kwietnia 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Psst! Tę grę.
komentarz 5 kwietnia 2016 przez SebekChlebek Stary wyjadacz (11,290 p.)
Hehe, dzięki ;)
komentarz 5 kwietnia 2016 przez niezalogowany
Europa Universalis 2 - Stoi u mnie na półce wersja pudełkowa z 2001r. CD PROJEKT jak zawsze wysoki poziom, jeśli chodzi o dystrybucje i spolszczenie.

Sama gra jest niesamowita, do dziś, zdarza się, że usiądę wieczorem zaczynając niepozornie Wielką Kampanię, a odchodzę od komputera dopiero kilka dni później : )
+2 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2016 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

Szachy! laugh

A czasami ale to już rzadko - w kalambury wink

+2 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2016 przez Barus Stary wyjadacz (14,120 p.)
Nie gram często w gry, ale jeśli najdzie mnie ochota to lubię pyknąć w GTAV i przejść ponownie Outlasta :)

Pozdrawiam!
+2 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2016 przez Mar Cin Dyskutant (8,900 p.)
  • Project Entropia,
  • Diablo III,
  • Conter Strike

Oczywiście kiedyś  grałemw te gry,bo teraz nie mam czasu! :D

+1 głos
odpowiedź 5 kwietnia 2016 przez TheFeniks Gaduła (4,710 p.)
Ostatnio Just Cause 2,Kerbal space program,Terraria,Mount and Blade Warband,Tropico 4,Company of Heroes,

Troche tego jest :D

Pozdrawiam !
+1 głos
odpowiedź 5 kwietnia 2016 przez mati10d Gaduła (3,150 p.)
Grałem w wiele gier, ale najbardziej podeszła mi gra Leauge of legends.  jak myślę o niej przez pryzmat czasu. To uważam że to była strata czasu i kasy. :D PS za to co wydałem na konto można spokojnie kupić dobrą karte graficzną 1000zł+
+1 głos
odpowiedź 5 kwietnia 2016 przez Pixel040 Gaduła (3,020 p.)
hearthstone - fajna gra na logiczne myślenie
+1 głos
odpowiedź 5 kwietnia 2016 przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)
Swego czasu grałem w szachy. Nawet III kategorie zdobyłem. Przez głupotę rzuciłem, jakbym nie rzucił to kto wie co by było teraz :/ (grałem od 5 roku życia, przez parę lat) Jednak uważam, że ten czas nie poszedł na marne. Potem były strategie, Warcraft 3, Command and Conquer 3, Etherlords (chyba 2), Gothic 2, trochę w Heroes, teraz w league of legends i ostatnio csa rzuciłem (y)
+1 głos
odpowiedź 5 kwietnia 2016 przez R.orlinski Mądrala (5,490 p.)
Kiedyś nałogowo grałem w World of Warcraft, dopóki nie zdałem sobie sprawy, że granie to strata czasu. :D
+1 głos
odpowiedź 6 kwietnia 2016 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
edycja 6 czerwca 2016 przez Dorion300
Najbardziej lubię grać w Elite: Dangerous i Warframe. (sumując czas spędzony z dwóch gier to prawie ten wynik osiąga 2000h)
Czasami pogram w gry strategiczne typu StarCraft, Planetary Annihilation czy XCOM
Ostatnio interesuję się grą Interstellar rift jak i serią Dragon Age.
Lubię gry związane z kosmosem, oczekuję na porządną grę RPG w kosmosie.
+1 głos
odpowiedź 6 kwietnia 2016 przez niezalogowany
Worms Armageddon i GTA V
+1 głos
odpowiedź 6 kwietnia 2016 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
Battlefield i wszelkiej maści gry przygodowe, szczególnie od Telltale Games i Frogware( seria Sherlock Holmes <3)  :D No i sporadycznie jakaś większy tytuł typu Tomb Raider, Wiedźmin, Fallout 4. Licznik Steam pokazuje aktywność 6,5 godzin / 2 tygodnie więc jest stabilnie :D
+1 głos
odpowiedź 6 kwietnia 2016 przez shadou102 Pasjonat (21,630 p.)
Kiedyś zdarzało się grać: Gothic 2, Max Payne, GTA VC itp.

Teraz jedynie gram w The Settlers Online, choć  doszedłem do wniosku, że to zwykła strata czasu i poświęcam za dużo wolnych chwil i powoli wycofuje się z rozgrywki.

Mam też zakupione na promocji na steamie Age of Emipres 2 HD Edition, Metro i Metro Last Night, Company of Heroes 2, no i Wiedźmin 1 (przeszedłem akurat), Wiedźmin 2 i Wiedźmin 3 z dodatkiem. W sumie nie wiem czy kiedykolwiek przejdę te gry. Mój Xbox też nie był używany dłuższy czas. Stwierdziłem, że na razie mam inne bardziej konstruktywne zajęcia, no chyba, że raz na 3 miesiące się bardzo nudzę to włączę jakąś gra na godzinkę i pogram.
+1 głos
odpowiedź 15 kwietnia 2016 przez Inalex Nowicjusz (200 p.)
właśnie sprzedałem myszkę ze względu na uzależnienie od hazardu na skinach w csgo i nadmierną grę w tą grę. :/

SUpreme poszedł się srać, ale w zasadzie teraz mam czas na wszystko. nie polecam grać w gry typu lol/csgo ze  względu na zbyt długi czas który trzeba poświęcić na nabicie głupiej rangi; bo min trzeba grać 10godzin ....
+1 głos
odpowiedź 5 lutego 2017 przez Munvik Dyskutant (9,350 p.)
DarkSouls seria + CS:GO czasami

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 838 wizyt
pytanie zadane 3 października 2017 w Offtop przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 2,259 wizyt
–2 głosów
0 odpowiedzi 114 wizyt
pytanie zadane 4 kwietnia 2019 w Offtop przez AnnaK Nowicjusz (120 p.)

92,416 zapytań

141,222 odpowiedzi

318,984 komentarzy

61,831 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...