• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wspólna nauka programowania

VPS Starter Arubacloud
+4 głosów
1,049 wizyt
pytanie zadane 8 kwietnia 2016 w C# przez codeobiect Początkujący (480 p.)
Hej,

na początku chciałbym wszystkich powitać jako, że jest to mój pierwszy temat i post na forum!

Szukam osoby/osób chętnej/ych do wspólnej nauki programowania C#. Sam niedawno zacząłem i pomyślałem sobie, że fajnie byłoby mieć kogoś z kim można wymienić doświadczenia, napisać razem jakiś fajny projekt.

Także wszystkie chętne osoby proszę o zgłoszenie do mnie.

Jeśli ma ktoś jakieś sugestie/pytania to proszę pisać, może akurat wywiąże się jakaś ciekawa dyskusja ;)

Pozdrawiam!

9 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 9 kwietnia 2016 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
Ja dobrze znam C#, mogę się przyłączyć do nauki jeśli oczywiście będę miał czas

W jaki sposób będzie występowała komunikacja? Czatowa, głosowa lub dowolna?
1
komentarz 9 kwietnia 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

Ja dobrze znam C#, mogę się przyłączyć do nauki

 ?

komentarz 9 kwietnia 2016 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
Pomóc mogę, może i umiem ale nigdy nie uczyłem się z kimś, tylko sam.
A tak to może go zachęcę do C# ucząc się razem i może też coś się nauczę.

Po prostu się nudzę, chce sobie przypomnieć czysto praktycznie C#.
Może jeszcze ktoś dołączy i będą 3 osoby.
Ale informuję o swojej znajomości, ponieważ może osoba pytająca chce się uczyć tylko z osobami na równym poziomie.
komentarz 9 kwietnia 2016 przez codeobiect Początkujący (480 p.)
Jak najbardziej byłbym za współpracą :) Co do komunikacji to już do obgadania :) Teraz w week jestem w szkole, więc mogę czasami nie odpisywać, ale temat kontroluje i w razie co się odzywam.
+2 głosów
odpowiedź 9 kwietnia 2016 przez iWantCode Bywalec (2,170 p.)
Ja jestem chętny, ktoś by mnie zmotywował i może przestałbym grać w idiotyczne gry.
0 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2016 przez Eliro Stary wyjadacz (12,160 p.)
Dlaczego akurat C#?
komentarz 8 kwietnia 2016 przez codeobiect Początkujący (480 p.)
Dzięki za odpowiedź.

A dlaczego nie? Oczywiście się nie zamykam. Jeśli znajdą sie chętne osoby na inny język to czemu nie, zawsze warto czegoś spróbować.
0 głosów
odpowiedź 9 kwietnia 2016 przez jegor377 Stary wyjadacz (13,230 p.)
ja kiedyś się tak uczyłem i powiem, że to całkiem spoko o ile ustalicie sobie jakiś projekt i go przemyślicie (tu może przydać się trello). My się wtedy porozumiewaliśmy za pomocą TeamViewera, ale krótko tam byłem i cały team się rozszedł po niedługim czasie szukać pracy.
komentarz 9 kwietnia 2016 przez codeobiect Początkujący (480 p.)
To są sprawy już do obgadania w grupie :) Jak znajda się chętni to i pewnie pomysły się znajdą :)
0 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2016 przez dasad33 Użytkownik (710 p.)
Ja także jestem chętny do wspólnej nauki i stworzenia razem jakiegoś fajnego projektu. Mój mail to dasad33_79@o2.pl jeśli jeszcze jest to aktualne i chcielibyście mnie dodać do teamu to napiszcie mi na maila.
0 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2016 przez damek1010 Obywatel (1,880 p.)
Chętnie się przyłączę, C# używam do tworzenia gier w Unity3d. Można napisać jakiś mały projekcik ;)
0 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2016 przez hubot Dyskutant (9,100 p.)
Ja jestem chętny. Umiem dobrze C#, więc moglibyśmy spróbować swoich sił w Windows Forms, WPF, Universal Platform czy Xamarin. Cały czas uczę się C# i nowych technologii oraz języków powiązanych z nim, które kiedyś mogą się przydać. Mam konto na githubie, więc moglibyśmy skorzystać z systemu kontroli wersji i zrobić wspólnie projekt. Jak coś to pisz na PW, chętnie odpiszę.
0 głosów
odpowiedź 2 lipca 2016 przez Shock Nowicjusz (180 p.)
Witam, chętnie pouczę się wspólnie programować. Umiem podstawy programowania, lecz brakuje mi motywacji do dalszej nauki. Mam 3 książki odnośnie c# które na pewno się przydadzą. Jeśli jesteś zainteresowany to pisz. Posiadam ts3/skype Pozdrawiam!
0 głosów
odpowiedź 18 września 2016 przez Łukasz96 Nowicjusz (160 p.)
Też szukam kogoś chętnego do wspólnej nauki i pracy przy projektach, mile widziane osoby bardzo początkujące i mające chęć do nauki, oczywiście pogadanki na ts3 ;)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 354 wizyt
+2 głosów
0 odpowiedzi 639 wizyt
pytanie zadane 17 października 2021 w Ogłoszenia, zlecenia przez Dagmara29 Nowicjusz (150 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 272 wizyt
pytanie zadane 9 listopada 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Hardwell Dyskutant (8,960 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,079 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...