• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Dorion300

945
odpowiedzi
130
najlepszych odpowiedzi
1 głos
odpowiedź 17 stycznia 2016
A więc mam pomysł na pierwszą. Ale mam także do ciebie kilka pytań. Jakie to muszą być programy? One
0 głosów
odpowiedź 14 stycznia 2016
Oczywiście że warto. Z okienkami o wiele więcej zrobimy niż z konsolą, jedyna komunikacja między pr
0 głosów
odpowiedź 13 stycznia 2016
Też tak miałem. Starszy brat kiedyś chamsko mi wymusił wyłączenie komputera gdy się System updejtowa
0 głosów
odpowiedź 11 stycznia 2016
Napiszę co jest z pewnością niepopularne - Mieszanie tych sposobów. np. "jakis_dluzszy-plik.ph
0 głosów
odpowiedź 9 stycznia 2016
Ani ta ani ta nie jest prawidłowa... for(int licznik=0; licznik<*wsk; licznik++) { cout <&lt
1 głos
odpowiedź 9 stycznia 2016
Nie żebym wnikał ale kod nawet nie powinien się skomilować po zapomniałeś << przed "endl&
0 głosów
odpowiedź 9 stycznia 2016
XamarinStudio i Visual Studio Express(C++) - C# IntelliJ IDEA Community Edition - Java
1 głos
odpowiedź 8 stycznia 2016
Najpierw sprawdzasz na początku ifami czy się wszystko zgadza, potem jeśli if jest prawdziwy do wywa
2 głosów
odpowiedź 8 stycznia 2016
Zainteresuj się modyfikatorem "protected", gdyż masz za zadanie stworzyć pola chronione a
1 głos
1 głos
odpowiedź 7 stycznia 2016
Zainteresuj się Socketami i klasami do używania internetu. (Szukaj w internecie bibliotek) Pakujesz
0 głosów
odpowiedź 7 stycznia 2016
Tak. "Komercyjne" oznacza że chcesz na swoim programie zarobić. Na open-source możesz twor
0 głosów
odpowiedź 6 stycznia 2016
sprawdzisz za pomocą static_cast. Jeśli rzutujesz tak: wsk_kot=static_cast<kot*>(wsk_psa);
0 głosów
odpowiedź 6 stycznia 2016
Tak się cieszę ze istnieją IDE układający kod. w i=i++ jest błąd. powinno być same i++ w pętli for.
1 głos
odpowiedź 6 stycznia 2016
Mam nadzieję że za pomocą tego kodu zrozumiesz o co mniej więcej chodzi, że to łatwe jest jak się sp
0 głosów
odpowiedź 6 stycznia 2016
Przekaż adres zmiennej w konstruktorze. stwórz klasę formy2 napisz w nim podstawy tejże formy i stw
2 głosów
odpowiedź 6 stycznia 2016
int x = 1; if (x >= 0) //Jeśli x jest większy od zera i równy zeru. { System.out.println("x
0 głosów
odpowiedź 6 stycznia 2016
Zainteresuj się tym:
1 głos
odpowiedź 5 stycznia 2016
tak, operacje są liniowe. (no chyba że posiadasz wielordzeniowy procesor i tworzysz wątki) zauważ ż
1 głos
odpowiedź 4 stycznia 2016
Proszę podaj cały kod źródłowy. Albo cały kod metody/funkcji w której występuje błąd.

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,658 komentarzy

61,963 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...