• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: profesorek96

969
odpowiedzi
135
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 14 sierpnia 2020
Ja ze swojej strony polecił bym ci coś ze stajni Apple. Jednak skoro twoim wymaganiem jest Windows 1
0 głosów
odpowiedź 6 sierpnia 2020
Ja na twoim miejscu zaczął bym po pierwsze od przyswojenia podstaw elektroniki. Polecam ci do tego t
0 głosów
odpowiedź 3 sierpnia 2020
Jasne że są popularne. Bardzo dużym powodzeniem cieszą się gry INDIE (Niezależne gry komputerowe), k
0 głosów
odpowiedź 3 sierpnia 2020
Ja na twoim miejscu zlecił bym audyt profesjonalnym firmom. Twórcy strony Sekurak prowadzą również f
0 głosów
odpowiedź 30 lipca 2020
Opis mega skomplikowany, czy tobie czasem nie chodzi o obudowę na dysk zewnętrzny ? Na przykład tak
0 głosów
odpowiedź 27 lipca 2020
Ja bym zaczął od tego dlaczego Java powstała. Dawno temu przed powstaniem Javy pisało się programy g
0 głosów
odpowiedź 22 lipca 2020
Mając taki budżet i patrząc na to co chcesz mieć. Zacznijmy od tego kto na świecie sprzedaje najwięc
4 głosów
odpowiedź 16 lipca 2020
W C++ mamy 4 rodzaje pamięci. Pamięć automatyczna, pamięć dynamiczna, pamięć statyczna oraz pamięć w
0 głosów
odpowiedź 15 lipca 2020
Ja na twoim miejscu nie zastanawiał bym się tylko zaczął pisać. SFML jest biblioteką w pełni obiekto
0 głosów
odpowiedź 15 lipca 2020
Po pierwsze jakiego środowiska używasz Code::Blocks czy kompilujesz kod z poziomu terminal za pomocą
0 głosów
odpowiedź 13 lipca 2020
GUI do pythoa jest wiele, najprostszy z nich to TKinter, WxPython, ,pyQt. Jeśli chciałbyś stylować
0 głosów
odpowiedź 12 lipca 2020
Moim zdaniem warto poznać kilka możliwości. Qt jest fajny, można łatwo stworzyć coś za pomocą przeci
0 głosów
odpowiedź 11 lipca 2020
Ja ze swojej strony polecam ci te pozycje: https://helion.pl/ksiazki/strukturalna-organizacja-syste...
1 głos
odpowiedź 10 lipca 2020
Ja na twoim miejscu nie przejmował bym się tym. Czy będzie Macbook na ARM czy nie czas pokarze. Nawe
1 głos
odpowiedź 10 lipca 2020
Kiedyś nie było biosu, tak naprawdę kiedyś były tylko kilka możliwości. Można to było robić sprzętow
0 głosów
odpowiedź 9 lipca 2020
Po piesze co znaczy poziom średnio zaawansowany według ciebie ? Co już umiesz napisać, jakie projekt
0 głosów
odpowiedź 6 lipca 2020
Oczywiście że jest to możliwe, polecam zaznajomić się z freamworkiem Qt.
1 głos
odpowiedź 3 lipca 2020
System operacyjny tworzy środowisko uruchomieniowe dla twoich programów. Wcale nie musisz instalować
1 głos
odpowiedź 3 lipca 2020
O ile mi wiadomo nie ma nic takiego, co pozwala na uruchamianie aplikacji pisanych dla macOS X bezpo...
1 głos
odpowiedź 3 lipca 2020
Torent to przykład sieci zdecentralizowanej zwanej peer-to-peer czyli w skrócie p2p. Zasada działani

92,580 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,965 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...