• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: profesorek96

969
odpowiedzi
135
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 6 października 2020
Po pierwsze popraw post, tego się używa do wrzucania kodu, nie treści. Co do twojego pytania, moim
0 głosów
odpowiedź 5 października 2020
Niestety nie podałeś za wiele informacji co to za laptop. Generalnie rzecz ujmując śruby to nie jedy
1 głos
odpowiedź 4 października 2020
Inaczej mówiąc potrzebujesz wysyłać dane po porcie szeregowym. Niestety nie napisałeś jakiego system
1 głos
odpowiedź 27 września 2020
Polecam od przeczytania tego artykułu, oraz przejrzenia listy projektów. https://profesorek96.blogs
0 głosów
odpowiedź 27 września 2020
Ja ze swojej strony polecał bym ci książkę pt: C++ w 24 Godziny. https://helion.pl/ksiazki/c-w-24-g
0 głosów
odpowiedź 22 września 2020
Jeśli masz już PC w domu to wziął bym tablet. Tak naprawdę obecnie na rynku tabletów jedyny słuszny
0 głosów
odpowiedź 19 września 2020
Obecnie praktycznie każdy język oferuje możliwość programowania w paradygmacie funkcyjnym. Jednak je
1 głos
odpowiedź 19 września 2020
Antywirust to nie za wiele. Zacznij od dobrego konfigurowalnego firewall'a. Podziel sieć na podsieci
0 głosów
odpowiedź 18 września 2020
Sędzia ci go nie przepuszcza ponieważ może w pewnych przypadkach brzegowych dawać nie poprawne wynik
0 głosów
odpowiedź 17 września 2020
Rozumiem że plik nie jest widoczny. Na 99% twój problem dotyczy tego że program exe nie widzi twojeg
1 głos
odpowiedź 17 września 2020
Zacznijmy od tego czym są studia pierwszego stopnia, a czym drugiego.  Studia pierwszego stopni
1 głos
odpowiedź 16 września 2020
Visual Studio Code to nie jest żadne IDE lecz edytor programistyczny jak Atom, Notepade ++. Jeśli pr
1 głos
odpowiedź 16 września 2020
Mówiąc szczerze nigdy nie drukowałem na materiałach innych niż PLA czy PET-G. Problem odrywania się
1 głos
odpowiedź 10 września 2020
Matura to egzamin państwowy, nie możesz sobie wpisać co tylko chcesz. Masz wybór ale twój wybór jest
1 głos
odpowiedź 9 września 2020
Powiem ci tak mają nawet więcej niż 100 czy 200 kandydatów. Jednak ja bym się tym nie przerażał. Nie
2 głosów
odpowiedź 5 września 2020
Proponuję zacząć od syllabusa jednego i drugiego kierunku. Jeśli nie straszne ci przedmioty fizyczne
0 głosów
odpowiedź 5 września 2020
Ja ze swojej strony polecam tą publikacje:
1 głos
odpowiedź 19 sierpnia 2020
Standard CPP 11 wprowadza coś takiego jak pętla zakresowa. Pętla ta zachowuje się jak znana z innych
0 głosów
odpowiedź 15 sierpnia 2020
Ja osobiście nie mam nic do kursów programowania, choć na żadnym nie byłem. Swoją opinię wyrażam na
2 głosów
odpowiedź 14 sierpnia 2020
Więc zacznijmy od początku. Konstruktor to specjalna metoda która wywołuje się w momencie tworzenia

92,550 zapytań

141,394 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...