• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: manjaro

405
odpowiedzi
43
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 11 lipca 2016
1. Na początek te co znasz choćby w podstawach w zupełności wystarczą. Przy bardziej zaawansowanych
1 głos
odpowiedź 11 lipca 2016
Dobrze podałeś nazwę? Google nie zna dystrybucji "NELinux" Na https://distrowatch.com  t
0 głosów
odpowiedź 11 lipca 2016
A to musi być koniecznie na stronie? Może wystarczy Ci program desktopowy który to wszystko ogarnie
1 głos
odpowiedź 8 lipca 2016
Linux i zapominasz że istnieją wirusy.
1 głos
odpowiedź 7 lipca 2016
Wszystko jest prawidłowo. Plik zapisany na dysku na pewno?
0 głosów
odpowiedź 6 lipca 2016
Ponad 150 odcinków na kanale ProgrammingKnowledge Już po kilku odcinkach można się nauczyć tworzyć
0 głosów
odpowiedź 6 lipca 2016
Niebywałe ;) Pierwszy raz spotkałem apkę która nie wymaga żadnych uprawnień ;) Ode mnie duży plus za
1 głos
odpowiedź 5 lipca 2016
Dowolny Linux + iptables i śpisz spokojnie.
1 głos
odpowiedź 4 lipca 2016
Również nie jestem zawodowcem. Układam normalnie bez spiny, nie ćwiczę prędkości palców i wytrzymało
4 głosów
odpowiedź 4 lipca 2016
Stres to czynnik ludzki. Nie jest uzależniony tyle od rodzaju wykonywanej pracy co od przełożonych.
0 głosów
odpowiedź 4 lipca 2016
Ja się tylko doczepię do fragmentu "Przebiegnięte KM" KM to są konie mechaniczne ;) Kil
1 głos
odpowiedź 4 lipca 2016
Małe firmy maja zazwyczaj tylko strony wizytówki na których nie ma co aktualizować. A duże firmy maj
1 głos
odpowiedź 28 czerwca 2016
Najmniej wymagające i takie co na takim sprzęcie chodzą jak rakieta to tak jak już przytoczono Damn
1 głos
odpowiedź 25 czerwca 2016
Sondę wygra zdecydowanie Debian. Nie dlatego że jest lepszy, ale dlatego że mało kto potrafi ogarnąć
0 głosów
odpowiedź 24 czerwca 2016
Desktop: Archlinux, Gentoo, FreeBsd Laptop1: Archlinux Laptop2: Debian Telefon: CM11 Wszędzie po
2 głosów
odpowiedź 23 czerwca 2016
Nie napisałeś jaką dystrybucję instalowałeś. Niektóre nie instalują gruba domyślnie. Najlepiej zain
0 głosów
odpowiedź 23 czerwca 2016
Używam chromium. Chromium to nie jest chrome ale zakładam, że w ankiecie obie te przeglądarki istnie
1 głos
odpowiedź 23 czerwca 2016
Witam serdecznie. Specjalnie zarejestrowałem się aby przedstawić własny pogląd na zagadnienie. Otóż

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...