• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: manjaro

405
odpowiedzi
43
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 5 sierpnia 2016
Linijka 20 zmień na  b=b+tab[i]; i będzie działać. Ale tak naprawdę pomyśl nad dynamiczną
0 głosów
odpowiedź 5 sierpnia 2016
Uruchom CB z konsoli i wklej jakie błędy wyrzuca podczas kompilacji.
1 głos
odpowiedź 4 sierpnia 2016
Masz błędne wyniki Twój program się sypie przy większych liczbach na przykład 100 15 Tu możesz sp
0 głosów
odpowiedź 4 sierpnia 2016
Prawdopodobieństwo to ostatnia klasa szkoły średniej. Całki i różniczki to już matematyka wyższa. Ni
1 głos
odpowiedź 3 sierpnia 2016
Tak na szybko zmienna a jest typu string a l1 typu int.
2 głosów
odpowiedź 3 sierpnia 2016
Jak z filmów to Ostatni Mohikanin https://www.youtube.com/watch?v=RngJSy4kfck Gladiator https://
-1 głosów
odpowiedź 3 sierpnia 2016
Cokolwiek byle nie Ubuntu i wszelkie jego odmiany i pochodne. Może Debian +xfce/lxde Jeżeli nie prz
0 głosów
odpowiedź 2 sierpnia 2016
Zakomentuj tylko ten pierwszy cout i będzie AC. cout << "Wprowadz ilosc danych" <&lt
0 głosów
odpowiedź 30 lipca 2016
Jaki Liinux, jakie środowisko graficzne? Przykładowo w xfce klawiaturę i jej układ definiujesz odpo
0 głosów
odpowiedź 30 lipca 2016
Po co Ci ta pauza? Wyrzuć ją.
0 głosów
odpowiedź 28 lipca 2016
Nie określiłeś o jaki język programowania chodzi ale po tagu domyślam się że C++ Można pisać we wsz
2 głosów
odpowiedź 28 lipca 2016
I co ja mam tu sprawdzić jak nie ma kodu a gra skompilowana tylko pod Windows...
0 głosów
odpowiedź 27 lipca 2016
if (n-k<k) { k=n-k; } cout << pascal (n,k) << endl; int pascal(int en, ...
1 głos
odpowiedź 26 lipca 2016
Największym zagrożeniem na linuksie jest program antywirusowy z zamkniętym kodem źródłowym.
1 głos
odpowiedź 25 lipca 2016
HOMELAND - każdy nowszy sezon lepszy od poprzedniego
1 głos
odpowiedź 24 lipca 2016
Przede wszystkim napisz jaki system operacyjny tam masz wgrany. I co konkretnie nie działa przy prób
0 głosów
odpowiedź 23 lipca 2016
Zarobki w Polsce są podobne jak w UK.  Kwota jest ta sama, z taką różnicą że w UK dostajesz w G
0 głosów
odpowiedź 23 lipca 2016
Ktoś tu na siłę chyba próbuje utrudnić sobie najprostsze możliwe zadanie ;) Tu nie trzeba cudować z
1 głos
odpowiedź 22 lipca 2016
Zamiast mysqli ja bym próbował PDO. To nowsze rozwiązanie i bardziej uniwersalne.
1 głos
odpowiedź 21 lipca 2016
Już myślałem że mi głośniki padły... Dlaczego nie nagrywasz z dźwiękiem? Miałbyś sporą oglądalność j

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,080 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...