• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: manjaro

405
odpowiedzi
43
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 1 września 2016
Idź tam gdzie jest lepszy nauczyciel od informatyki ewentualnie wyższy poziom przedmiotów ścisłych.
0 głosów
odpowiedź 1 września 2016
Szczerze to strona wygląda bardzo profesjonalnie. Ale to zasługa designu. Tło i kolory dobrane wzoro
2 głosów
odpowiedź 31 sierpnia 2016
Tak są takie strony. Wygląda to tak że ktoś wrzuca ogłoszenie na zrobienie programu który Ty zrobił
0 głosów
odpowiedź 30 sierpnia 2016
W aplikacji okienkowej tło to jest akurat najmniej ważny element i zazwyczaj jest puste. A jak konie
0 głosów
odpowiedź 30 sierpnia 2016
Nikt Ci lepiej nie wytłumaczy niż M. Zelent. https://www.youtube.com/watch?v=jNi_X5bvmQ0
-1 głosów
odpowiedź 29 sierpnia 2016
Najlepsze będzie chyba Visual Studio - pod Windows. Pod Linuksem nie ma dobrej alternatywy. Jest Qt
0 głosów
odpowiedź 28 sierpnia 2016
A jak dokładnie sprawdzasz czy port jest otwarty? I jaki błąd dostajesz?
0 głosów
odpowiedź 27 sierpnia 2016
Kobieta informatyk tak samo jak kobieta za kierownicą. Zaufania raczej nie wzbudza ;) Ale zdarzają s
1 głos
odpowiedź 25 sierpnia 2016
To dziwne bo u mnie hplip sam znalazł PPD do tej drukarki ;) Możesz z neta spróbować ten ale lepie
0 głosów
odpowiedź 23 sierpnia 2016
1. Zależność z trójkąta po lewej 5/AC=sin30 czyli 5/AC=1/2 z tego wychodzi AC=10 2. Z trójkąta po p
0 głosów
odpowiedź 23 sierpnia 2016
Pętla [i] w tej pętli druga pętla [j] a w samym środku wypełnianie tablicy [i][j]
0 głosów
odpowiedź 22 sierpnia 2016
Ja nie lubię Windowsa,  nie będę nigdy na Windowsie pracował więc powiem że jak dla mnie to nie
1 głos
odpowiedź 22 sierpnia 2016
Każdy Linux ma w większości przypadków te same narzędzia. Każda dystrybucja nada się tak samo. Którą
0 głosów
odpowiedź 22 sierpnia 2016
Wiem nie powinno się dawać gotowych rozwiązań. Ale to tylko przykład i warto zrozumieć w jaki sposób
0 głosów
odpowiedź 21 sierpnia 2016
Możesz zawsze przekonwertować to do stringa np poprzez to_str(liczba) Ale tak naprawdę nie trzeba t
1 głos
odpowiedź 21 sierpnia 2016
Niedawno to robiłem na SPOJu niemal identyczne Powiem tak. Na sucho bez znajomości algorytmu LCS ni
0 głosów
odpowiedź 21 sierpnia 2016
Ale o co z tym w ogóle chodzi? To jest program na wypisywanie kolejnych liczb pierwszych do zadaneg
0 głosów
odpowiedź 20 sierpnia 2016
Jakie IP pokazuje się na tej stronie?  https://www.whatismyip.com/
3 głosów
odpowiedź 20 sierpnia 2016
Dzisiaj już chyba nikt nie korzysta z apacza na domowym sprzęcie Pogugluj nginx albo lighttpd. Oba
1 głos
odpowiedź 20 sierpnia 2016
Na przykład tak int zmienna=1; void MainWindow::on_pushButton_clicked() { zmienna*=

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,637 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...