• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: manjaro

405
odpowiedzi
43
najlepszych odpowiedzi
1 głos
odpowiedź 18 sierpnia 2016
Odpowiem może tak. W Linuksie nie ma ani 1 zbędnego syfu pd producenta lapka. Tak więc masz odpowied
0 głosów
odpowiedź 18 sierpnia 2016
Prawdopodobnie wystarczą Ci parametry jakieś 100 razy mniejsze. No chyba że chcesz tam hostować film
2 głosów
odpowiedź 16 sierpnia 2016
Screen z mojego lapka  https://i.imgur.com/1Dtu30N.jpg Archlinux + Openbox
2 głosów
odpowiedź 16 sierpnia 2016
Dlaczego strona jest tylko po lewej stronie przeglądarki?
0 głosów
odpowiedź 16 sierpnia 2016
Problem nie jest taki czy program się pyta czy nie pyta. Problem jest taki że program usuwa ci popad
0 głosów
odpowiedź 16 sierpnia 2016
Moja odpowiedź nie jest może skierowana bezpośrednio do autora ale przestrzegę innych. Absolutnie N
1 głos
odpowiedź 15 sierpnia 2016
Takie coś byłoby zbyt proste. Też będę się za to zabierał wkrótce. Wiem jak to policzyć ale to troch
0 głosów
odpowiedź 15 sierpnia 2016
To nie błąd kompilacji tylko błędna odpowiedź. Algorytm wysypuje się na jakimś dzikim teście. Zaraz
0 głosów
odpowiedź 13 sierpnia 2016
Polecam zainstalować to https://www.eff.org/https-everywhere a także wybrać coś z tego pakietu h
0 głosów
odpowiedź 12 sierpnia 2016
Spróbuj  string lancuch; getline (cin,lancuch);  
0 głosów
odpowiedź 12 sierpnia 2016
Możliwości są różne. Możesz na przykład wyrzucić dolny panel i zainstalować jakiegoś docka. Zobacz
0 głosów
odpowiedź 12 sierpnia 2016
Jak instalowałeś slima to weź go lepiej od razu usuń i zainstaluj lightdm i nie będziesz miał takich
0 głosów
odpowiedź 10 sierpnia 2016
Ja tam nawet junior developerem nie jestem ale swoje też wiem. Nie trzeba być geniuszem żeby wiedzie
0 głosów
odpowiedź 10 sierpnia 2016
Czy coś się zmieniło od tamtego tematu?  Żeby można było się łączyć z internetu do Ciebie to m
1 głos
odpowiedź 9 sierpnia 2016
cp /etc/a* ~ oczywiście z prawami roota
0 głosów
odpowiedź 9 sierpnia 2016
Sprawdź co masz dla jedynki. Wklej to  if (liczba==1) { cout << "NIE" << end
0 głosów
odpowiedź 9 sierpnia 2016
Do tego zadania nie trzeba używać tablic i wystarczy użyć intów i double bez longów. Poza tym masz
5 głosów
odpowiedź 9 sierpnia 2016
Pierwszy język jaki poznałem był to Basic. Pierwszy program w nim napisałem na papierze w szkole śre
1 głos
odpowiedź 8 sierpnia 2016
Polecam program TestDisk Pod Linuksem potrafi cuda zdziałać. Uratowałem już niejeden dysk. Nie wiem
-2 głosów
odpowiedź 8 sierpnia 2016
Jakoś trudno mi wyobrazić sobie 14-letniego programistę. Od obejrzenia kursów M. Zelenta do programo

92,567 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,615 komentarzy

61,952 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...