• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: manjaro

405
odpowiedzi
43
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 21 lipca 2016
Porzuciłem "Igiełke" bo szkoda nerwów na to zadanie i popatrzyłem dziś na potęgowanie. Ta
0 głosów
odpowiedź 19 lipca 2016
Nie ma partycji ad0slb
0 głosów
odpowiedź 19 lipca 2016
Jest sporo bugów jeszcze. Testowałem wersję C++ na Linuksie, więc możliwe że pod Windows działa ina
0 głosów
odpowiedź 19 lipca 2016
Jeżeli chodzi o web to mam dwa. Przyjemniej mi się pracuje na Sublime Text i nic mu nie dorówna. Ale
0 głosów
odpowiedź 18 lipca 2016
Przerabiaj kolejne odcinki te podstawy czyli pętle są fundamentami każdego programu nawet najprostsz
0 głosów
odpowiedź 18 lipca 2016
Kupiłeś laptop ale czy kupiłeś też Windows 7 oraz Windows 8? Może poprzedni właściciel używa tego W
2 głosów
odpowiedź 18 lipca 2016
system("clear"); Zamiast "clear" możesz dać inne komendy konsolowe np uname, ls, df Użyteczną bib
0 głosów
odpowiedź 17 lipca 2016
Dobrze myślisz. Tworzysz drugą tabelę z takim samym kluczem ID. Dajesz tam takie kolumny jak potrzeb
8 głosów
odpowiedź 17 lipca 2016
#include <iostream> #include <math.h> using namespace std; float a1; float zaokragli...
0 głosów
odpowiedź 17 lipca 2016
Mirosław Zelent wielokrotnie powtarzał jaka jest jego koncepcja stworzenia kompletnego kursu. Zdanie
-2 głosów
odpowiedź 15 lipca 2016
Nie chcę być niemiły ale dawno nie widziałem gorszej strony.
0 głosów
odpowiedź 15 lipca 2016
W tym programie jest wszystko źle, nie tylko algorytm. 1. Najpierw podajesz ilość liczb do sprawdze
0 głosów
odpowiedź 14 lipca 2016
Na pewno lepiej znać niż nie znać. W najgorszym przypadku zawsze można sobie do CV czy portfolio dop
0 głosów
odpowiedź 14 lipca 2016
Wiem, będę archeologiem ale może ktoś skorzysta na przyszłość. Gorąco polecam Qtcreator zarówno do
0 głosów
odpowiedź 14 lipca 2016
Jeżeli już rozwiązałeś to zadanie to polecam od razu zrobić bardzo podobne z wyższym stopniem trudno
1 głos
odpowiedź 14 lipca 2016
Na początek proponuje zarejestrować się w polskim serwisie i poczytać ten temat jak zrootować telefo
0 głosów
odpowiedź 13 lipca 2016
Takie decyzji nikt za Ciebie nie podejmie. Pracowałem i mieszkałem trochę czasu za granicą głownie w
0 głosów
odpowiedź 12 lipca 2016
Nie przejmuj się każdy kiedyś zaczynał. Ten poprzedni kod z 6 zmiennymi będzie działał jak tylko pr
0 głosów
odpowiedź 12 lipca 2016
Napisz coś więcej o swojej karcie. NVIDIA na przykład pokazuje temperaturę w swoim panelu konfigura
0 głosów
odpowiedź 11 lipca 2016
Może sprecyzuj dokładnie o co chodzi Bo ja rozumiem że chcesz aby przykładowo liczbę 5.41 zaokrągli

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...