• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: mmr0429

29
odpowiedzi
0
najlepszych odpowiedzi
2 głosów
odpowiedź 27 sierpnia 2016
Trochę pytanie bez sensu, ale ja ci polecam Pythona, masz tam takie coś jak pygame i livewires, bard
0 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2016
Znalazłem to do C/C++ na wikipedii // Funkcja NWD przyjmująca 2 argumenty: a i b typu int – czyli
1 głos
odpowiedź 22 kwietnia 2016
You Tube, "malinowe pi" na facebooku, nie wiem po co ci książki, RPi ma uproszczone do granic możliw
0 głosów
odpowiedź 21 kwietnia 2016
Drobny update, zmieniłem unity na gnome
-4 głosów
odpowiedź 20 kwietnia 2016
Z tego co wiem nie można tych aplikacji usunąć/przeinstalować, są trzy rozwiązania: - instalacja wi
0 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2016
Kurcze isp chyba na serio coś robi ... teraz nawet te moje nieszczęsne ssh nie działa, chyba będę mu
1 głos
odpowiedź 16 kwietnia 2016
Jak już programowanie zaczyna mnie wnerwiać to odchodzę od komputera, idę pobiegać/popływać, spotyka
0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2016
Najlepiej napisać to na spokojnie, mimo że pisałem kilka lat temu to mogę śmiało powiedzieć że jak c
1 głos
odpowiedź 15 kwietnia 2016
Python, "easy to learn, hard to master", pełno rzeczy masz w nim napisanych, od stron internetowych
0 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2016
Boleć nie będzie, ale nie jest to przyjemne uczucie i potem ten dyskomfort się czuje przez kilka god
0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2016
No trochę assemblera ci się przyda  polecam ci ogarnąć trochę jądro np linuksa i spróbować
1 głos
odpowiedź 2 kwietnia 2016
Aktualizuj, wsparcie nowych technologii, mocne przyśpieszenie względem starszych windowsów, ładny wy
0 głosów
odpowiedź 25 marca 2016
Polecam ci wybrać jakieś liceum z klasą profilu ścisłym, gimnazjum a liceum to są na prawdę dwa różn
1 głos
odpowiedź 24 marca 2016
Jestem za wielokolorowym ... Może rozważ opcje wyboru kolorów w menu ? 
1 głos
odpowiedź 24 marca 2016
Bawiłem się Gentoo, bawiłem się Archem, ale nic nie zastąpi Ubuntu
1 głos
odpowiedź 16 marca 2016
Polecam na początek Java Rusz Głową, wszystko prosto wytłumaczone, dużo praktycznych ćwiczeń i przyk
0 głosów
odpowiedź 5 marca 2016
Na początek kup samą atmegę + wszystko co potrzebne, nie polecam ci zabierać się na początek za ardu
1 głos
odpowiedź 5 marca 2016
Zależy czym zasilasz, jak z USB to z pinu 5V możesz "wyciągnąć" max 450mA, dlatego popatrz
1 głos
odpowiedź 27 lutego 2016
Brakuje tutaj opcji "Niecodzienne". Mnie najbardziej wciągają gry typu Kerbal Space Progra
0 głosów
odpowiedź 23 lutego 2016
Jaki to termometr ?

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...