• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Apache2 nie działa za routerem

Object Storage Arubacloud
0 głosów
112 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2016 w Sieci komputerowe, internet przez mmr0429 Bywalec (2,010 p.)

Witajcie, chciałem postawić sobie serwer www, zainstalowałem apache2 na komputerze z linuksem, ustawiłem w opcjach routera przekierowywanie portów z 8080(wewnętrzny) na 8080(zewnętrzny), musiałem tak bo router się czepia że na porcie 80 jest strona z jego obsługą, w apache2 też ustawiłem żeby serwer działał na tym porcie, w lanie wszystko działa, problem pojawia się gdy próbuję wejść na stronę przy użyciu zewnętrzego ip (oczywiście podaję port 8080), nie działa, pinguje to ip(i port) cisza, ustawiłem przekierowywanie ssh tak samo i działa poza lanem, nic nie grzebałem w opcjach apache2 oprócz zmiany działania na tym porcie, z tego co wiem nie trzeba ...

W routerze znalazłem przekierowywanie portów pod nazwą NAT, router to TP-Link TD-W8960N

Wiecie może o co chodzi ? 

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 18 kwietnia 2016 przez fckueve Dyskutant (9,470 p.)
Ja kiedyś miałem tak, ze dostawca internetu mi blokował porty ;/

Musiałem do nich napisać, po czym mi odblokowywali u siebie.
+1 głos
odpowiedź 18 kwietnia 2016 przez Blacha Mądrala (5,960 p.)
Fireware blokuje ci dostęp z WAN do LAN (w routerze).
0 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2016 przez mmr0429 Bywalec (2,010 p.)

Kurcze isp chyba na serio coś robi ... teraz nawet te moje nieszczęsne ssh nie działa, chyba będę musiał do nich zadzwonić, dzięki za pomoc smiley

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 1,630 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 1,093 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 389 wizyt

92,674 zapytań

141,578 odpowiedzi

320,046 komentarzy

62,038 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...