• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: manjaro

405
odpowiedzi
43
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 7 listopada 2016
A co tu jest niezrozumiałe? Suma n początkowych liczb parzystych Dla przykładu bierzemy 4 czyli c
4 głosów
odpowiedź 6 listopada 2016
Co kto woli... Ja preferuję matowe zdecydowanie. Najważniejsze cechy matryc matowych • Obraz jest
0 głosów
odpowiedź 6 listopada 2016
Jak chcesz trzymać na nim też Windows to zalecana jest instalacja Windows w pierwszej kolejności. N
0 głosów
odpowiedź 5 listopada 2016
A co konkretnie nie działa?
-5 głosów
odpowiedź 5 listopada 2016
conio.h dziękuję dobranoc. Dalej nawet nie czytam.
0 głosów
odpowiedź 3 listopada 2016
Może pochwal się co sam zrobiłeś a my ewentualnie Ci podpowiemy gdzie jest błąd...
0 głosów
odpowiedź 2 listopada 2016
Jak Ty chcesz studia informatyczne skończyć jak nie umiesz z googla korzystać? Podziękuj Marianow
2 głosów
odpowiedź 2 listopada 2016
Jeżeli to jest zadanie z pętli to tak jak już wspomniał  @Sinoviesta pewnie chodzi o zagnieżdża
-1 głosów
odpowiedź 2 listopada 2016
Dlatego wszędzie tyle się trąbi aby nie używać zmiennych globalnych. Wyrzuć zmienne globalne i zadek
3 głosów
odpowiedź 1 listopada 2016
Jeżeli modyfikacja zmiennej typu int polega na tym aby dokleić na końcu trzy zera to czy nie można p
0 głosów
odpowiedź 1 listopada 2016
Ja to robię tak. Nie wiem czy to jest sposób bardziej czy mniej prawidłowy ale działa dobrze przy po
1 głos
odpowiedź 31 października 2016
Przepraszam ale nie bardzo rozumiem w czym problem. Nie możesz po prostu wczytać? cin >> zmi
0 głosów
odpowiedź 31 października 2016
Do GUI polecam https://netbeans.org/  Zrobisz tam wszystko 50 razy szybciej i bez uczenia się....
2 głosów
odpowiedź 30 października 2016
Samo wyświetlenie numeru PID to wystarczy pidof nano  Natomiast trochę bezsensowne jest używan
0 głosów
odpowiedź 30 października 2016
Ameryki nie odkryłeś. istnieją od dawna anonimowe sieci społecznościowe na przykład: https://dias
0 głosów
odpowiedź 29 października 2016
Na początek to źle deklarujesz tablicę. To jest poważny błąd. int ile_liczb=1; cin>>ile_lic
0 głosów
odpowiedź 24 października 2016
http://next.gazeta.pl/next/7,151243,20835376,zanim-kupisz-uzywane-oprogramowanie-zapoznaj-sie-z-tym-...
0 głosów
odpowiedź 24 października 2016
Masz do wyboru albo instalacja Linuksa obok Windowsa albo instalacja Linuksa na pendrive.
0 głosów
odpowiedź 24 października 2016
Totalna masakra. Tak udziwniłeś i rozbudowałeś ten program że bardziej by się chyba nie dało. W doda
1 głos
odpowiedź 20 października 2016
A może google prawidłowo blokuje i ostrzega? Coś mi się wydaję że musi być coś na rzeczy bo inaczej

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...