• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Mariusz08

601
odpowiedzi
103
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 14 sierpnia 2019
Tak jak wspomniał Patrycjerz jedynym legalnym sposobem odzyskania konta są metody odzyskiwania hasłą
0 głosów
odpowiedź 12 sierpnia 2019
W nginx po prostu robisz proxy_pass i masz to z głowy. Nie wiem jak jest to w Apache bądź zboostowan
-2 głosów
odpowiedź 12 sierpnia 2019
https://www.lua.org/manual/5.3/ To ci powinno pomoc.
1 głos
odpowiedź 7 sierpnia 2019
Tak, ponieważ Twig nie operuje bezpośrednio na zmiennych z PHP, tylko na ich kopiach.
1 głos
odpowiedź 5 sierpnia 2019
Nah, nie da sie tego określić. Jednemu lepiej będzie w JS, drugiemu w Pythonie a trzeciemu w Ruby. M
0 głosów
odpowiedź 1 sierpnia 2019
Na pewno można to zamknąć w switche, albo przynajmniej konstrukcję else if.
0 głosów
odpowiedź 30 lipca 2019
Wszystkie oprócz /var i /vendor. Pamiętaj, aby ustawić odpowiednie zmienne środowiskowe (plik .env)
1 głos
odpowiedź 30 lipca 2019
Hmm ja bym wziął jakąś instancje cloud z Google Cloud, AWS, DO czy innego usługodawcy (koniecznie du
3 głosów
odpowiedź 30 lipca 2019
Jeśli masz już podstawy to IMO najlepiej zacząć pisać proste strony, a gdy będziesz natrafiać na pro
0 głosów
odpowiedź 30 lipca 2019
U mnie stopka działa bez problemu (http://prntscr.com/oly7at). Jeśli chodzi o sam wygląd, no to szał
0 głosów
odpowiedź 30 lipca 2019
Własny OS jest bardzo trudnym zadaniem, zarządzanie pamięcią, korzystanie z urządzeń peryferyjnych i
0 głosów
odpowiedź 29 lipca 2019
Nah, co to znaczy legalnie. Możesz nie podać im tego numeru, możesz dać kogoś innego. Obie te rzeczy
1 głos
odpowiedź 29 lipca 2019
Klasa jest dzieckiem JavaPlugin? //offtop Zrezygnuj z classpath i zacznij używać mavena jak człow
0 głosów
odpowiedź 29 lipca 2019
Myślę iż powinieneś udostępnić kod publicznie na forum i poprosic o CR. Nikt nie będzie Ci na pw wyt
0 głosów
odpowiedź 28 lipca 2019
Nigdy nie słyszałem o przeparkowaniu domen na wniosek klienta przez firmę hostingową. To raczej leży
3 głosów
odpowiedź 28 lipca 2019
Powodów może być wiele. Najczęstszym z nich jest po prostu ograniczona przepustowość serwera docelow
0 głosów
odpowiedź 27 lipca 2019
Tutaj właśnie użyjesz AJAXa, więc pokaż swoje wcześniejsze próby.
0 głosów
odpowiedź 27 lipca 2019
Wirus w notatniku? Chyba nie chodzi o wirus w formie pliku .txt. Wirus w notatniku może być napisany
0 głosów
odpowiedź 26 lipca 2019
Jak umiesz C++ to przesiadka na Pythona nie będzie bolesna. Zadawanie takich pytań na ogólnodos
0 głosów
odpowiedź 24 lipca 2019
Sorry za trywialne pytanie, ale... po co chcesz iść na kursy, jeśli większość z wiedzy zawartej w ty

92,579 zapytań

141,429 odpowiedzi

319,657 komentarzy

61,963 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...