• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Mariusz08

601
odpowiedzi
103
najlepszych odpowiedzi
2 głosów
odpowiedź 13 stycznia 2020
Jak to jest z aplikacjami webowymi napisanymi za pomocą pythona i czy python to dobry wybór do twor
0 głosów
odpowiedź 10 stycznia 2020
Jest to proste pytanie, ponadto wzięte z egzaminu, mam wątpliwości co do udzielenia odpowiedzi... No
0 głosów
odpowiedź 5 stycznia 2020
Czy ktoś umie używać programu Wireshark? Tak  żeby namierzyć kogoś kto atakuje mój interne
0 głosów
odpowiedź 5 stycznia 2020
Nie ładuje Ci się cały CSS an stronie, prawdopodobnie masz podaną złą ścieżkę... i linux nie ma z ty
1 głos
odpowiedź 4 stycznia 2020
Możesz z tym robić co tylko chcesz, dostajesz userID a to co z nim zrobisz - to już twoja sprawa....
0 głosów
odpowiedź 2 stycznia 2020
Zapewne chodzi o to, że odwołujesz się do niego po HTTP a nie po HTTPS, to czy strona działa na porc
0 głosów
odpowiedź 2 stycznia 2020
Używaj tylko PDO, ma wiele fajnych mechanizmów, jak np bindowanie danych do zapytania (co samo w sob
1 głos
odpowiedź 29 grudnia 2019
No przy zakładaniu konta na GCP musisz podać numer karty kredytowej ze względu na system działania c
0 głosów
odpowiedź 29 grudnia 2019
Moje doświadczenie w PHP i umiejętność czytania błędów mówią mi, że masz jakąś tablicę i próbujesz z
0 głosów
odpowiedź 28 grudnia 2019
Raczej nie ma takiego przycisku, po prostu musisz skompilować aplikację i uruchomić binarkę bezpośre
0 głosów
odpowiedź 28 grudnia 2019
Najprościej w Twoim przypadku dodać rekordy CNAME kierujące na odpowiednie domeny. Możesz też użyć p
1 głos
odpowiedź 17 grudnia 2019
self.womem = "chlopak" Literówka
0 głosów
odpowiedź 14 grudnia 2019
No teoretycznie jest to możliwe gdy np masz kilka sesji i ktoś przez przypadek odczytał wiadomość (b
0 głosów
odpowiedź 8 października 2019
Uwaga, podaję hasło: javascript event listener
0 głosów
odpowiedź 4 października 2019
Da się zrobić własną dystrybucję, ale jest z tym masa roboty żeby to wszystko zoptymalizować, dobrze
0 głosów
odpowiedź 1 października 2019
Wszystko zależy czy masz czas - własny CMS na pewno jest spoko opcją, ale jego napisanie trwa, a zab
2 głosów
odpowiedź 1 października 2019
Prawdopodobnie masz jakąś sporą relacje, a ORM pobiera wszystkie zależności, więc przy dobrych relac
0 głosów
odpowiedź 29 września 2019
> najnowsze tytuły > 8 gb ram No np taki Cyberpunk 2077 na tym nie pójdzie... ;D
1 głos
odpowiedź 29 września 2019
Istnieje wiele rodzajów ataków, i wiele metod obrony przed nimi. Nie możemy ci powiedzieć "rób
-4 głosów
odpowiedź 29 sierpnia 2019
Temat wiele razy poruszany, w skrócie: larwa syf, #sf_masterrace 

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,663 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...