• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: DeBos123

345
odpowiedzi
82
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 2 października 2020
Zależy od tego jaką komende próbujesz wpisać, błąd oznacza, że taka komenda nie istnieje.
2 głosów
odpowiedź 1 października 2020
Wszystko zależy od tego w jaki sposób kogoś okradnie. Podam Ci dwa przykłady, ale jest tego o wiele
0 głosów
odpowiedź 15 września 2020
Z tych dwóch osobiście wybrałbym t460s, ponieważ posiada szybszą pamięć RAM oraz procesor
1 głos
odpowiedź 12 września 2020
Oczywiście, że się da, ale ważniejszym pytaniem jest czy będzie to dla Ciebie wygodne. Programować w
0 głosów
odpowiedź 10 września 2020
Masz błąd w 68 linii, po set powinnaś mieć spacje.
1 głos
odpowiedź 5 września 2020
Moim zdaniem powinieneś stworzyć baze danych i bot przy każdej wysłanej wiadomości by inkrementował
1 głos
odpowiedź 25 sierpnia 2020
Możesz wszystkie liczby wrzucić do tablicy i wylosować jedną w następujący sposób: var numer = lic
0 głosów
odpowiedź 23 sierpnia 2020
Nie pokazałeś czy ta zmienna jest może gdzieś wyżej zdefiniowana. Jeżeli nie jest to jest widoczna t
1 głos
odpowiedź 22 sierpnia 2020
Musisz zdefiniować zmienną, która przechowa wynik, a następnie w pętli dodać kolejno wartość każdego
1 głos
odpowiedź 21 sierpnia 2020
https://www.spoj.com/users/USERNAME/
1 głos
odpowiedź 21 sierpnia 2020
Nie patrzyłem na sam kod, więc na ten temat się nie wypowiem, ale osobiście nie widze zbytnio sensu
0 głosów
odpowiedź 21 lipca 2020
Ja osobiście jeżeli miałbym wybierać kolejnego laptopa to szukałbym 32GB RAM'u lub 16GB przy mniejsz
0 głosów
odpowiedź 16 lipca 2020
Jeżeli jak sam twierdzisz kochasz programować to dlaczego nie napiszesz jakiejś aplikacji sam? Nie w
0 głosów
odpowiedź 15 lipca 2020
Tak jak już Ci poradzili inni, ja bym zaczął na Twoim miejscu jak najszybciej. Jeżeli czujesz, że um
2 głosów
odpowiedź 15 lipca 2020
Definitywnie nie. Pomijając już to, że na tego typu grafiki nie ma embargo tak jak wspomniał @Wicior
0 głosów
odpowiedź 15 lipca 2020
Offset oznacza przesunięcie (odległość) pomiędzy początkiem obiektu, a danym elementem lub punktem,
0 głosów
odpowiedź 11 lipca 2020
Z jednej strony do samego JS'a nie jest to potrzebne, ale ogólnie do webdev'u przy którym będziesz J
0 głosów
odpowiedź 11 lipca 2020
Nie wiem czy akurat w Twoim przypadku tak jest, ale może to być wina portu USB. Mi osobiście myszka
1 głos
odpowiedź 27 czerwca 2020
Z tego co mi wiadomo nie ma takiego programu lub strony, chyba, że mówisz o osobach, które się takim
2 głosów
odpowiedź 27 czerwca 2020
-pokazać stan procesu sshd sudo systemctl status sshd -zastopowanie procesu sshd sudo systemc

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,651 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...