• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: DeBos123

345
odpowiedzi
82
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 11 września 2019
Po 3 minutach dostalem info ze ktos logowal mi sie na konto Zalogował się czy tylko próbował zres
0 głosów
odpowiedź 5 września 2019
Możesz to zrobić w taki sposób jak jest opisany tutaj: https://www.physicsforums.com/threads/c-how-t
0 głosów
odpowiedź 3 września 2019
Witam serdecznie, po ściągnięciu programu CyberGhost do zmiany ip pojawia się co chwile w AVG Free
0 głosów
odpowiedź 3 września 2019
https://en.wikipedia.org/wiki/JPEG_2000
0 głosów
odpowiedź 3 września 2019
Metapakiety to są paczki narzędzi do Kali Linux'a, które można zainstalować komendą: sudo apt upda
0 głosów
odpowiedź 3 września 2019
Mógłbyś napisać jakie parametry ma komputer Twojego kolegi? Może po prostu nie spełnia wymagań lub s
1 głos
odpowiedź 3 września 2019
Witam. Po tym jak bawiłem się pythonem w minecrafcie stwierdziłem iż chciałbym zrobić jakiś plugin
2 głosów
odpowiedź 25 sierpnia 2019
Kali Linux nie nadaje się na główny system, ponieważ jest przystosowany pod pentesting i wymaga od u
0 głosów
odpowiedź 24 sierpnia 2019
Jestem na etapie tworzenia swojego pierwszego "poważnego" programu, ale boję się że nie starczy mi
0 głosów
odpowiedź 24 sierpnia 2019
jeśli się boisz go włączyć na swoim komputerzę włącz go na wirtualnej maszynie. Sam włącz na wirt
0 głosów
odpowiedź 23 sierpnia 2019
Spróbuj dodać input() na końcu programu albo uruchom przez terminal poleceniem: python plik.p
0 głosów
odpowiedź 23 sierpnia 2019
Napisz czemu tak Ci zależy na zabezpieczeniu tych zmiennych zamiast robić tajemnicę, a napewno ktoś
2 głosów
odpowiedź 22 sierpnia 2019
Czy napisałby ktoś dla mnie pętle for, która dla 10 kolejnych liczb naturalnych wyświetli
0 głosów
odpowiedź 22 sierpnia 2019
Musisz przekonwertować input.value na liczbę metodą Number.
1 głos
odpowiedź 17 sierpnia 2019
Podaj jakieś przykładowe wejścia i wyjścia.
2 głosów
odpowiedź 16 sierpnia 2019
Moim zdaniem jest to zły pomysł, ponieważ istnieje już kategoria Nasze Projekty, która działa w
0 głosów
odpowiedź 16 sierpnia 2019
Wydaje mi się, że to przez to, że wymagania gry się zmieniły. Ostatnio kiedy uruchamiałem Terrarię t
0 głosów
odpowiedź 8 sierpnia 2019
Wpisz w konsoli: apt-get update && apt-get install -y linux-headers-$(uname -r) i daj zna...
0 głosów
odpowiedź 5 sierpnia 2019
Paczka PlatformIO IDE Terminal w wersji 2.9.3 działa z wersją Atom'a 1.38.2.
0 głosów
odpowiedź 29 lipca 2019
Mi osobiście się nie podoba, ale pewnie rzecz gustu, z kilku powodów: IMO jest zbyt dużo wolnego

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,620 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...