• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Arkadiusz Waluk

1648
odpowiedzi
563
najlepszych odpowiedzi
5 głosów
odpowiedź 3 maja 2015
Po prostu wgrywasz dany plik na serwer i dajesz do niego normalny link. Przeglądarka sama rozpozna j
1 głos
odpowiedź 3 maja 2015
Ja osobiście polecam Windowsa. Niedawno kupiłem nową Lumie i jestem bardzo zadowolony. To prawda że
0 głosów
odpowiedź 3 maja 2015
Musisz pokzać kod żebyśmy mogli coś pomóc, ale patrząc na nazwę zmiennej można domyślać się że masz
0 głosów
odpowiedź 3 maja 2015
Kod PHP możemy wstawić w każdym miejscu pliku i nie trzeba go wcale dołączać z osobnego pliku. Oczyw
1 głos
odpowiedź 3 maja 2015
Podobno jest taka możliwość, ale tak się na pewno nie robi. Należy wgrać obrazek normalnie na dysk a
0 głosów
odpowiedź 3 maja 2015
Opisz jaśniej o co chodzi. Co masz w pliku htaccess? Co wpisujesz i jakiej strony plik nie znajduje?
0 głosów
odpowiedź 2 maja 2015
Na podstawie tego co napisałeś nikt nie będzie w stanie Ci pomóc - musisz pokazć kod. Prawdopodobni
5 głosów
odpowiedź 30 kwietnia 2015
Jak dla mnie nie jest to żadna gra, ani nawet rywalizacja ani nic z tych rzeczy. Jeśli ktoś mnie poc
1 głos
odpowiedź 30 kwietnia 2015
W stylach masz: #zawartośc a w HTMLu <div id="zawartość"> to po pierwsze. A po drug
0 głosów
odpowiedź 30 kwietnia 2015
Na każdej z podstron musisz mieć takie same style CSS. Masz tak na pewno? Do każdego pliku podpięty
0 głosów
odpowiedź 29 kwietnia 2015
Żeby zastosować margin auto trzeba określić szerokość danego diva. Może być w procentach czy piksela
3 głosów
odpowiedź 28 kwietnia 2015
Jakby zrobić to po staremu to można skorzystać ze znacznika <nobr> - wszystko co jest w nim zn
1 głos
odpowiedź 28 kwietnia 2015
Ja zawsze myślę sobie tak: napiszę super fajny program, wymyślę go, ciężko się napracuję i chciałbym
2 głosów
odpowiedź 28 kwietnia 2015
Właściwie to sesja opiera się na ciasteczkach więc jest to podobne ale nie do końca. W ciasteczku to
3 głosów
odpowiedź 28 kwietnia 2015
1, Według mojej wiedzy nie musisz robic nic, ani nawet umieszczać informacji typu "Wszelkie prawa za
1 głos
odpowiedź 28 kwietnia 2015
Oczywiście, możesz normalnie dowolnie przypisywać im wszystkie style - od kolorów, przez obramowania
1 głos
odpowiedź 28 kwietnia 2015
Czy jesteś pewien, że na pewno adresu filmu jest dobry? (dla pewności możesz pokazać przykładowy żeb
1 głos
odpowiedź 27 kwietnia 2015
Nie mam zwyczaju nigdy odsyłać do Google ale tutaj jest inna sprawa bo musisz wybrać sobie
0 głosów
odpowiedź 27 kwietnia 2015
Moją motywacją jest to, że po prostu bardzo lubię to robić :D Dodatkowo świadomość tego, że w przysz
3 głosów
odpowiedź 27 kwietnia 2015
Jeden temat powinien dotyczyć jednego zagadnienia, także jeśli masz jakiś nowy problem, który nie by

92,619 zapytań

141,468 odpowiedzi

319,786 komentarzy

62,001 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...