• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: jankustosz1

319
odpowiedzi
57
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 26 kwietnia 2018
@jankustosz1, Długo z tym walczyłem ale udało mi się znaleźć źródło problemu. Tryb headless wspiera
1 głos
odpowiedź 17 kwietnia 2018
Poczytaj sobie o MVVM. W WPF robi się bindowanie danych, jest to lepsze niż w WinForms bo w WinForms
0 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2018
Sam napisz w c++ z użyciem biblioteki SFML to 5 linijek kodu.
0 głosów
odpowiedź 29 marca 2018
Pseudokod: 1)Wczytujesz n 2)Pętla od 1 do n (i) 2a)Pętla wypisujaca n-i razy znak '.' 2b)Pętla wy
0 głosów
odpowiedź 11 marca 2018
Do takich botów polecam selenium. Jakich języków użyć? - Jest to obojętne, w czym czujesz się dobrze
0 głosów
odpowiedź 28 lutego 2018
Nie znam za dobrze javy ale jest tam na pewno takie coś jak HashSet, które pozwala szybko sprawdzić
1 głos
odpowiedź 21 lutego 2018
Nie wiadomo ile danych dostaniesz. Nie możesz z góry zakładać że będzie ich dokładnie 100(tyle razy
1 głos
odpowiedź 19 lutego 2018
Na pewno są w tej samej sieci, sprawdź czy możesz pingować? Raz miałem sytuacje że antywirus Norton
1 głos
odpowiedź 13 lutego 2018
Na pewno nie warto przepłacać. Kupiłem kiedyś za 550 zł słuchawki Jbl - grały dobrze ale po dłuższym
0 głosów
odpowiedź 6 lutego 2018
Nie do końca po to aby nie pisać 2 raz tego samego kodu w polach klasy. Robi się to także aby łatwie
1 głos
odpowiedź 6 lutego 2018
Po adresie mac nie da się bo sprawca na pewno zmienił. A co do konta bankowego to nie wiem, ale poli
0 głosów
odpowiedź 4 lutego 2018
Nie wiem czy by to zadziałało ale ja bym tam algorytmu zachłannego szukał. Np. w taki sposób: Na ko
0 głosów
odpowiedź 3 lutego 2018
Niewiele wiadomo co chcesz zrobić:  Chcę, aby po kliknięciu na coś, dajmy na sklep, przenosi
0 głosów
odpowiedź 3 lutego 2018
Skoro opanowałeś teorię to zabierz się za jej wykorzystanie i lepsze zrozumienie w praktyce. Polecam
0 głosów
odpowiedź 2 lutego 2018
Z grubsza to jest tak że jak co umiesz to piszesz, a jak czegoś nie umiesz to szukasz w necie rozwią
0 głosów
odpowiedź 1 lutego 2018
Sporo kombinowałeś, może napiszę swoje sito: int N = 100; vector<bool> czyZlozona(N); for(in
0 głosów
odpowiedź 1 lutego 2018
Moim zdaniem nie jest ci potrzebna kartka. Wystarczy przeanalizować kod. Widzisz że jest pętla od 1
1 głos
odpowiedź 31 stycznia 2018
Nie wydaje mi się aby linux i c# był najlepszym połączeniem. A co do tutków do c# to np. tu jest jak
0 głosów
odpowiedź 30 stycznia 2018
Czyli chcesz się dowiedzieć jak w c++ się sortuje. #include <bits/stdc++.h> struct Osoba {
0 głosów
odpowiedź 29 stycznia 2018
Szczerze mówiąc nie znam się na tym, ale tak na logikę. W programie komputerowym jest sposób zapisu

92,579 zapytań

141,427 odpowiedzi

319,654 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...