• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: jankustosz1

319
odpowiedzi
57
najlepszych odpowiedzi
1 głos
odpowiedź 10 listopada 2016
Jestem bardzo ciekawy po co robić dwuwymiarową tablicę z [1] , równie dobrze możesz napisać tak Oso
0 głosów
odpowiedź 15 października 2016
zakładam masz listę punktów jego segmentów o nazwie tab i enum kierunek aby poszedł do przodu wysta
0 głosów
odpowiedź 15 października 2016
Jeżeli może być droga pośrednia(z A można pojechać do B a z B do C) i powinien być wynik 2 to możesz
0 głosów
odpowiedź 24 września 2016
https://www.google.pl/search?q=hAilAhej Pomyśl jaka byłaby pierwsza pozycja gdyby nie twój wpis :D
0 głosów
odpowiedź 21 września 2016
Już nie trzeba znalazłem: SizeToContent
0 głosów
odpowiedź 15 sierpnia 2016
Jakby ktoś potrzebował to macie: static class RozszerzarkaBinaryReader { static object tmp;
0 głosów
odpowiedź 15 sierpnia 2016
Skąd mam wiedzieć jak proces się nazywa? Program posiadam tylko ścieżkę do pliku czyli w jakim folde
0 głosów
odpowiedź 15 sierpnia 2016
Popraw obsługę kolizji . Piłka uderzyła w róg paletki i przykleiła się do prawej ściany i leciała ba
0 głosów
odpowiedź 15 sierpnia 2016
1) class A { }; int main() { A a, b; a = b; } Weźmy taki przykład będzie błąd bo nie zdefini
0 głosów
odpowiedź 1 sierpnia 2016
banalny błąd zrobiłem zapomniałem pętli niepotrzebnie pisałem
0 głosów
odpowiedź 15 maja 2016
Jak ty to sobie wyobrażasz, jak powinno działać - to podstawowe pytanie. Skąd program mam wiedzieć
0 głosów
odpowiedź 15 maja 2016
Napisz sobie klasę do czegoś takiego. W klasie byłby tylko string i operatory arytmetyczne. W Pyth
0 głosów
odpowiedź 14 maja 2016
nie chce mi się na to patrzeć ale tak zgrubsza ogólnie to ciekawy pomysł sprawdzać który string ma
0 głosów
odpowiedź 21 kwietnia 2016
Zapomniałem że ta główna klasa w formularzu musi być pierwsza. Przed nią swoją napisałem i się zepsu
0 głosów
odpowiedź 21 kwietnia 2016
Już wiem. Jak się klika te strzałki do góry lub w dół to inkrementuje lub dekrementuje się SelectedI

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...