• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Visual C# kontrolka DomainUpDown

0 głosów
38 wizyt
pytanie zadane 21 kwietnia 2016 w C# i .NET przez użytkownika jankustosz1 Gaduła (4,720 punkty)
zmienione kategorie 21 kwietnia 2016 przez użytkownika jankustosz1
W Visual c# jest kontrolka DomainUpDown. Ta kontrolka ma strzałki do góry i w dół. Chciałbym aby po kliknięciu w strzałkę na górze wartość się zwiększała o 1 a jak w dół to też o 1 zmniejszała(nie w każdym przypadku). Długo szukałem odpowiedniego zdarzenia w dokumentacji i testowałem różne, ale jakoś nie mogę znaleźć.

Patrzyłem też na kontrolkę NumericUpDown, ale ona ma ten minus że zawsze musi zawierać liczbę, a potrzebuję żeby czasami zawierało też tekst czyli to musi być DomainUpDown.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 21 kwietnia 2016 przez użytkownika jankustosz1 Gaduła (4,720 punkty)

Najlepsza
Już wiem. Jak się klika te strzałki do góry lub w dół to inkrementuje lub dekrementuje się SelectedIndex po czym zmienia się tekst na jakisObj.Items[SelectedIndex]. Nie ma się na to wpływu.

Po prostu należy pododawać wartości do ArrayLista - Items

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 27 wizyt
pytanie zadane 11 stycznia w C i C++ przez użytkownika Khaav15 Nowicjusz (180 punkty)
0 głosów
1 odpowiedź 34 wizyt
pytanie zadane 3 października 2016 w C# i .NET przez użytkownika Max78 Nowicjusz (140 punkty)
0 głosów
0 odpowiedzi 41 wizyt
pytanie zadane 3 listopada 2016 w C# i .NET przez użytkownika SzczerbekGame Obywatel (1,190 punkty)
...