• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: jankustosz1

319
odpowiedzi
57
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2017
Możesz się ze mną nie zgodzić, ale sprzęt, w szczególności karty graficzne tak szybko idą do przodu,
1 głos
odpowiedź 15 kwietnia 2017
Gdyż, kontrolka TextBox została stworzona w klasie twojego okna, a główny wątek twojego okna obsługu
0 głosów
odpowiedź 14 kwietnia 2017
Powiedz może trochę dokładniej jaki efekt chcesz osiągnąć. Zgaduję że chodzi ci o to aby powstał jed
0 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2017
Spróbuj odpalić linuxa live z pendriva i zobaczyć czy na nim ten problem też występuje. 1) Jeżeli t
0 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2017
Skoro chcesz aby każda klasa zawierała ten sam tekst to może po prostu zrób tą zmienną statyczną - z
1 głos
odpowiedź 10 kwietnia 2017
Ja korzystam z programu Internet Download Manager, nie dość że dodaje on przycisk nad każdym filmem
3 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2017
Podejrzewam że chodzi ci o to aby jakiś dany kod został skompilowany przez twój program. Zobacz sob
0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2017
Spróbuj może tego: Przyznam że w php nigdy tego nie robiłem i nie wiem jak wygląda funkcja system,
0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2017
Musisz sprawdzić wszystkie możliwe ruchy. Poszukaj sobie w google o sposobach przeszukiwania grafu,
0 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2017
Jak szukasz to najlepiej na xkomie to pierwsza rada. 16gb to dużo ja tyle mam w laptopie i przegląd
0 głosów
odpowiedź 1 kwietnia 2017
Napisałem do xkomu i odpisali że asus nie udostępnia informacji na temat pojemności baterii w tym la
0 głosów
odpowiedź 24 marca 2017
Nie bardzo rozumiem jak chcesz napisać dwie zagnieżdżone pętle za pomocą jednej zmiennej. Tylko zeps
0 głosów
odpowiedź 15 lutego 2017
Sory za temat. Znalazłem właśnie świetny programik https://www.youtube.com/watch?v=NazFZRiRJIw
2 głosów
odpowiedź 12 lutego 2017
Rozumiem że mówiąc wydajniejsze nie chodzi ci o wydajność programu tylko wydajność pisania. Po 1 śc
2 głosów
odpowiedź 17 stycznia 2017
Błąd polega na tym że pilka i blok1 nie są zadeklarowane w tej "funkcji" ani przekazane.
0 głosów
odpowiedź 8 stycznia 2017
Ale ze mnie idiota o tej godzinie już nie myślę. Mogę okno parametrem przesłać :)
1 głos
odpowiedź 6 stycznia 2017
Zobacz sobie na to: Wszystko o rozszerzeniach i gdzie windows zapisuje jakim programem odczytywać&
1 głos
odpowiedź 6 stycznia 2017
No dobrze, Jak masz typ string to możesz poprzez operator [] odwoływać się do poszczególnego znaku.
0 głosów
odpowiedź 28 grudnia 2016
Nie szukaj gotowych rozwiązań bo tak się nic nie nauczysz.   Jeżeli nie ma żadnych innych fig
0 głosów
odpowiedź 27 grudnia 2016
z tego co napisałeś to mówisz o czymś takim class A {} class B : A { public Grid jakisGrid; //

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...