• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Co najlepsze do nauki

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
349 wizyt
pytanie zadane 30 stycznia 2018 w C# przez niezalogowany
edycja 31 stycznia 2018
Witam, nauczyłem się c++ jest on mi przydatny ale nadal mi mało i tu jest problem, z czego się najlepiej uczyć, poradniki, kursy.pdf, książki czy może coś innego.
komentarz 30 stycznia 2018 przez KariK-02 Mądrala (6,030 p.)
Co rozumiesz przez "nauczyłem się c++"?
komentarz 31 stycznia 2018 przez niezalogowany
Jestem na poziomie w którym zrobiłem "inteligentny dom" pod linuxa na raspherry pi 3 model b po przez piny, więc sam określ jaki poziom bo ja sobie zawyże(natura człowieka, każdy sobie zawyża)
komentarz 31 stycznia 2018 przez KariK-02 Mądrala (6,030 p.)
O! No to nieźl! Ja ci proponuje żebyś się teraz zastanowił co byś chciał zrobić potem poszukał darmowych tutoriali np. na Youtubie, a jeżeli nie będą ci odpowiadać to bym zainwestował w książkę lub kurs video.
komentarz 31 stycznia 2018 przez niezalogowany
No właśnie myślałem nad książką i chyba jak mi nie bedą odpowiadały tuto z yt to zakupie

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 31 stycznia 2018 przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
wybrane 31 stycznia 2018
 
Najlepsza
Nie wydaje mi się aby linux i c# był najlepszym połączeniem. A co do tutków do c# to np. tu jest jakiś tutek: http://darkwarez.pl/forum/inne/4615386-eduweb-kurs-c-sharp-podstawy.html http://catshare.net/VE4eS8jHujvmrI5p
komentarz 31 stycznia 2018 przez niezalogowany
No właśnie wiem, ale przecież nie bede używał c# do programowania na linuxie, od tego mam c++ ;)
komentarz 31 stycznia 2018 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
Pewnie chodzi tu o to, że wybrałeś zły dział.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 312 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 2,855 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 344 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...