• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Wiciorny

2697
odpowiedzi
407
najlepszych odpowiedzi
3 głosów
odpowiedź 1 września 2018
ile płacisz? ;] zdolni chcą zarabiać
1 głos
odpowiedź 31 sierpnia 2018
Od strony wizualnej; spoko, przyjemna dla oka. Nie ma przesytu , czytelna w miare. Jak na pierwszą j
0 głosów
odpowiedź 30 sierpnia 2018
Ja bym stosował Text-Area, ew Fielda a wszystko graficznie ułożył, wysrodkowujac elementy... itp two
0 głosów
odpowiedź 29 sierpnia 2018
No jedni mówią że w POLSCE 2500 na ręke to minimum, a drudzy że ciężko 2000 :D wyrobić....  
2 głosów
odpowiedź 29 sierpnia 2018
warto przeczytać to lepiej brzmi    niż  trzeba  przeczytać, bo jestem 
0 głosów
odpowiedź 28 sierpnia 2018
Albo znajdujesz jak kolega doradził: gotową funkcje z repozytorium, albo piszesz własną  z tzw
2 głosów
odpowiedź 26 sierpnia 2018
NA co/ w czym  ? Na zabijanie :D? Sprecyzuj : bo jeśli chodzi o Front-end to raczej całkiem ina
1 głos
odpowiedź 25 sierpnia 2018
Szczerze : autorytetem jest MOJA Mama, może w świecie IT nie, ale w tym świecie ciężko mi kogoś nazw
0 głosów
odpowiedź 22 sierpnia 2018
Polece nauczenie się angielskiego : bo to i tak niezbędne jest w pracy :) i bez tego po Polsku racze
0 głosów
odpowiedź 21 sierpnia 2018
z for przejść na for-each , z ifów zaimplemetować "Case" :) Pomyślmy logicznie : które o
0 głosów
odpowiedź 21 sierpnia 2018
Bardzo Polecam ze swojej strony: https://regex101.com/
1 głos
odpowiedź 19 sierpnia 2018
Uczyć się pisać z dobrego IDE: DLACZEGO? Bo często w pracy " wymagana jest znajomośc,  al
1 głos
odpowiedź 19 sierpnia 2018
robisz zadanie... a chcesz gotowego tłumaczenia? ... to po co w takim razie się za to bierzesz? :D T
0 głosów
odpowiedź 19 sierpnia 2018
Pytanie: czy kontakt z usługodawcą był? Może jest problem na ich lini ? Pytanie 2: czy masz radiow
1 głos
odpowiedź 19 sierpnia 2018
Ja bym najpierw zaczął: od ksiązki- z oparciem się o stackoverflow, strony internetowe i przeglądark
0 głosów
odpowiedź 18 sierpnia 2018
Jestem po studiach:: szukam dobrej firmy? A co po studiach masz za bagaż? Jako programista: prawie
1 głos
odpowiedź 18 sierpnia 2018
Pewnie, ludzie tworzą gry RPG sami przez lata- wychodzą niszowe- ale wychodzą i nie można tego nazwa
0 głosów
odpowiedź 16 sierpnia 2018
Ja bym zarządzał wielowątkowością niestety jeśli chodzi o ... już bardziej zaawansowane DESKTOPOWE A
0 głosów
odpowiedź 15 sierpnia 2018
A czy ta aplikacja z racji "gotowego api " nie ma już wbudowanych sterowników w zależności
1 głos
odpowiedź 15 sierpnia 2018
bardzo polecam mojego bloga. Jest tam masa opracowań książek w formie listy wniosków. a kim jeste

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...