• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Wiciorny

2232
odpowiedzi
326
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 9 maja 2017
Więc tak :  int n; cin >> n; if(!cin) // or if(cin.fail()) { // jeśli użytkownik ni
2 głosów
odpowiedź 8 maja 2017
Powiem Coś od siebie: ogólnie wskaźnik sam w sobie jest adresem komórki, jakby szufladki " na coś".
1 głos
odpowiedź 7 maja 2017
Może się przyda :  Rozwiązanie oparte o rekurencje ... po prostu programowanie dynamiczne 
0 głosów
odpowiedź 7 maja 2017
Czołem: polecam lekturke, jasna i klarowna  Zmienne w języku Java mogą być zasadniczo dwojaki
0 głosów
odpowiedź 7 maja 2017
wklej fragment kodu tej funkcji, nie wrzucaj całego gita- bo skoro problem ma być  w jakimś mie
1 głos
odpowiedź 7 maja 2017
Map class była by najlepsza: ten rodzaj kolekcji ma tę zaletę że np tworząc mape <int,string>
0 głosów
odpowiedź 6 maja 2017
Wspomniał kolega, warto dodać, że Klasa String  jest typu obiektowego i metoda jest wywoływana
0 głosów
odpowiedź 6 maja 2017
Mam program z implementacja wszystkich funkcji na zbiorach- pisanym w C++, bez użycia biblioteki got
0 głosów
odpowiedź 6 maja 2017
spróbuj z opcji sprawdzania czy wejśćie STD::CIN>> np jest puste lub nie :D  np. 
0 głosów
odpowiedź 6 maja 2017
Ciężko mi przeanalizować kod tak na szybko. Dwie rzeczy mogę mieć na uwadzę, jako parametr za każdym
0 głosów
odpowiedź 6 maja 2017
Nie za dużo na raz? Dobry programista to jednak ten co "wie wiele", ale :D jak się nie przyłożysz do
2 głosów
odpowiedź 6 maja 2017
Moim zdaniem Python jest taki: że najlepiej to dobry tutorial znaleźć z praktyką - żeby uczyć się w
2 głosów
odpowiedź 6 maja 2017
Siema, możesz zastosować: http://stackoverflow.com/questions/3844198/c-equivalent-to-javas-syst
2 głosów
odpowiedź 5 maja 2017
Wywołaj zatem, w złapaniu wyjątku to co chcesz wykonać :) mimo jego wystąpienia  System.out.
1 głos
odpowiedź 5 maja 2017
Do javy: moim zdaniem polece Thinking in Java Książka autorstwa: Bruce Eckel
1 głos
odpowiedź 5 maja 2017
co do tego błędu to nie byłbym taki pewny? Zauważ- że dane statyczne-  zawsze zabierają tę samą
-1 głosów
odpowiedź 4 maja 2017
Moja sugestia: zacznij od definicji stosu :) znajdziesz odpowiedź w "opisie implementacji i tym
1 głos
odpowiedź 3 maja 2017
kolega podał złe rozumowanie. Ja bym to zrobił tak. Warunkiem wykonywania pentli będzie potęgowanie
0 głosów
odpowiedź 1 maja 2017
Nie znając całego kodu trudno mi doradzić. Problem może leżeć albo w pre-inkrementacjach "++zmienna"
0 głosów
odpowiedź 1 maja 2017
http://cpp0x.pl/ torchę więcej zaangażowania.... im więcej robisz sam tym lepiej się nauczysz. Druga

87,916 zapytań

136,502 odpowiedzi

304,327 komentarzy

58,290 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...