• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Wiciorny

2696
odpowiedzi
407
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 8 października 2018
Każdy będzie dobry język jeśli  potrafisz to dobrze zaimplementować i dobrze znasz ten właśnie
0 głosów
odpowiedź 4 października 2018
dobrze rozumiem to komendy compile i run maja dzialac na pliku pom tak?  Pom definiuje, lub ...
0 głosów
odpowiedź 4 października 2018
Aplikacja komercyjna gdzie odbiorcami będą turyści. rozumiem w takim razie ' nie za darmo' ta pom
0 głosów
odpowiedź 4 października 2018
zrób projekt przez  narzędzie do budowania; np gradle, maven ...  ułatwi Ci import poszcze
0 głosów
odpowiedź 29 września 2018
sory- ale nie mogę doczytać błędu- zbyt mały format. Dobra: https://stackoverflow.com/questions/2
0 głosów
odpowiedź 28 września 2018
https://programistamag.pl/   Zajebiste  czasmi mają artykuły, czasami słabo- a le polec
3 głosów
odpowiedź 27 września 2018
Intelij ide :D i odpalenie wielkiego projektu :D, względnie Tibia 8.0 haha, strasznie ryje nie tyle
0 głosów
odpowiedź 23 września 2018
A masz localhosta ustawionego? Server postawiony? Np . MAMP - ? pobrany i odpalony server MySQL ?
1 głos
odpowiedź 23 września 2018
że t=="0" gdy w rzeczywistości jest to prawda.  typy referencyjne porównujemy za pomoca equa
0 głosów
odpowiedź 22 września 2018
Mnie się ciemny theme podoba, jednak zależy mi na przejrzystości  forum więc nie stosuje go- dl
-1 głosów
odpowiedź 22 września 2018
Książka dla każdego kto w ogóle programuje serio, niezależnie od języka, tego co chce robić w IT: h
0 głosów
odpowiedź 21 września 2018
po dodaniu wiersza z id= null dostaje wiersz z kolejnym numerem. Problem jest w aplikacji.  ...
0 głosów
odpowiedź 19 września 2018
Ja bym widział tutaj miejsce: np na Kotlin- jeśli mowa o np. Androidzie, jeśli o IOS - to raczej C#
-1 głosów
odpowiedź 19 września 2018
Moim zdaniem bez projektów, portfolio- i znania ciut więcej frameworków- bez szans obecnie. Znanie s
0 głosów
odpowiedź 17 września 2018
możę nie o rozwoju miekkich: ale warta pozycja o rozwoju ^^ well being- twojej głowy i mind setu brz
0 głosów
odpowiedź 16 września 2018
SOLID... przejmowanie się w tak małym projekcie to jest troche słaba spraw zresztą nie zawsze da się
0 głosów
odpowiedź 15 września 2018
@SpringBootApplication public class DemoApplication { static interImpl inter; @Autowire...
0 głosów
odpowiedź 15 września 2018
Taki prywatny call-center? ... Zmień forum. Bo tutaj są ludzie którzy swój czas szanują :) jak na pr
0 głosów
odpowiedź 14 września 2018
4Developers Kraków - 15 października (.NET, Architektury Aplikacji, JavaScript, Python) Tak
0 głosów
odpowiedź 14 września 2018
Masakra, co raz lepsze te pytania... :D serio, czy ludzie już całkowicie sami nie potrafią myśleć? T

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...