• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Patrycjerz

1518
odpowiedzi
337
najlepszych odpowiedzi
1 głos
odpowiedź 17 września 2018
Nie wiem, czy mój algorytm jest najoptymalniejszy, bo wymyśliłem go na szybko, ale powinien rozwiąza
2 głosów
odpowiedź 16 września 2018
Warto zaznaczyć, że znajomość technologii nie jest jakoś bardzo wiążąca dla programisty. Takową możn
0 głosów
odpowiedź 7 września 2018
Jest to kod publiczny, dodatkowo z poradnika. Nie sądzę, aby autor miał cokolwiek przeciwko użyciu g
0 głosów
odpowiedź 7 września 2018
Warto przeczytać: https://docs.oracle.com/javase/specs/jls/se10/html/jls-15.html#jls-15.8.2 https:
0 głosów
odpowiedź 6 września 2018
Trudno cokolwiek powiedzieć. Podałeś jedynie nazwy kierunków, bez szczegółów na temat nauczanego mat
1 głos
odpowiedź 6 września 2018
Pojęcia klasy, obiektu i metody są związane jedynie z językiem. Implementacja tego typu rozwiązań to
0 głosów
odpowiedź 31 sierpnia 2018
Możesz postawić lokalny serwer FTP. Będziesz mógł wtedy przeglądać i pobierać jego zawartość za pomo
1 głos
odpowiedź 21 sierpnia 2018
https://superuser.com/questions/351134/disable-ding-sound-when-changing-volume-on-windows. Radzę na
0 głosów
odpowiedź 13 sierpnia 2018
Coś takiego jak 'CM' itp. nie istnieje w C++. W apostrofach definiujemy literały znakowe, nie łańcuc
1 głos
odpowiedź 6 sierpnia 2018
Nie wiem, czy czytałeś definicję liczby zespolonej na Wikipedii. Wg mnie jest dość przystępna. Gdy b
1 głos
odpowiedź 29 lipca 2018
Chodzi ci o monospaced fonts? Można je najczęściej spotkać w edytorach programistycznych.
5 głosów
odpowiedź 29 lipca 2018
Wg mojej wiedzy jest to niemożliwe. Przeglądarka potrzebuje kodu HTML, aby wygenerować stronę, więc
2 głosów
odpowiedź 24 lipca 2018
void wyswitel(); Kolego, tak nie wygląda wywołanie funkcji w C++. Używa się jedynie nazwy funkcji,
2 głosów
odpowiedź 15 lipca 2018
Spróbuj użyć tego: PrintWriter setW = new PrintWriter(new FileOutputStream(new File("list.txt"), t
3 głosów
odpowiedź 15 lipca 2018
Nie jestem specjalistą od baz danych (choć miałem w tym semestrze taki przedmiot i właśnie korzystal
1 głos
odpowiedź 8 lipca 2018
Musisz zmieniać dynamicznie rozmiar widoku (sf::View). Mogłoby to wyglądać mniej więcej tak: sf::V
0 głosów
odpowiedź 8 lipca 2018
Jest to złamanie praw autorskich. Nawet tworząc grę z cudzymi postaciami za darmo też je łamiesz, al
3 głosów
odpowiedź 8 lipca 2018
Nie ma jednego słusznego sposobu pisania kodu. Zależy to od preferencji programistów. Jeżeli takowy
1 głos
odpowiedź 3 lipca 2018
Jest na prawdę sporo błędów. const nazwa_typu_struktury *adres_poczatkowy = (nazwa_typu_strukt
2 głosów
odpowiedź 3 lipca 2018
Kod biblioteki jest otwarty, możesz przejrzeć implementację w każdej chwili, jeśli czegoś nie rozumi

92,624 zapytań

141,482 odpowiedzi

319,822 komentarzy

62,005 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...