• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: rafal.budzis

602
odpowiedzi
162
najlepszych odpowiedzi
1 głos
odpowiedź 7 maja 2017
Słowo klucz pętla czasu rzeczywistego ;) W uproszczeniu gra działa w kółko cały czas uruchamiając&n
1 głos
odpowiedź 7 maja 2017
Musisz uruchomić konstruktor klasy bazowej i przekazać mu odpowiednie wartosci public Maze(int w, i
0 głosów
odpowiedź 7 maja 2017
Patrząc na kod pod menu na dropdown mała podpowiedź poczytaj do czego jest pozycja relatywna zebyś n
1 głos
odpowiedź 7 maja 2017
Wszystko zależy od firmy. Wysyłaj CVki, po rozmowach weryfikuj czego brakowało i zobaczysz ;) W moje
0 głosów
odpowiedź 4 maja 2017
Zwiększ ilość pamięci wirtualnej ;) powinno pomóc.
1 głos
odpowiedź 29 kwietnia 2017
Tekst wrzucasz bez problemu : https://msdn.microsoft.com/pl-pl/library/ydby206k(v=vs.110).aspx
3 głosów
odpowiedź 29 kwietnia 2017
Tak tylko zwrócę ci uwagę ze płyta główna ma DVI-D a monitor ma HDMI i VGA nie wiem czy warto bawić
0 głosów
odpowiedź 29 kwietnia 2017
Nigdy bym nie dał 900 zł na hosting. Ja mam na hekko (jeden z tańszych koło 30 zł za rok płaciłem) i
2 głosów
odpowiedź 25 kwietnia 2017
background-image nie posiada właściwości no-repeat musisz zrobić  background-repeat:no-r
2 głosów
odpowiedź 25 kwietnia 2017
Pytanie powinno brzmieć jak pobrać element DOM po nazwie klasy :) a szukasz metody querySelector kt
0 głosów
odpowiedź 24 kwietnia 2017
Na pewno bym oddzielił szablon od logiki aplikacji. Jeden plik to bardzo złe podejście. Możesz poczy
0 głosów
odpowiedź 13 kwietnia 2017
Źle do tego podchodzisz jeśli sprawdzasz to później najlepiej pobrać wartość jaka obecnie jest poprz
0 głosów
odpowiedź 6 kwietnia 2017
Nie idź w tą stronę. To tak ja by się spytać co będzie szybsze sprzątanie pokoju czy zostawienie bał
1 głos
odpowiedź 29 marca 2017
1. Próbuj się dostać może się uda ;) Wszystko zależy od poziomu innych osób które będą składać papie
-1 głosów
odpowiedź 25 marca 2017
Aby uruchomić pliczki php zapewne przechodzisz na strone w przeglądarce? Np gdy masz to na serw
0 głosów
odpowiedź 16 marca 2017
Jeśli mówimy o windowsie to zainstaluj konsole gita (git bash) będziesz mógł wtedy odpalać konsole k
0 głosów
odpowiedź 11 marca 2017
Metoda requestFullscreen w javascript otwiera fullscreena. Esc jako wyjście z trybu pełnego ekr
0 głosów
odpowiedź 11 marca 2017
Postaw drugi serwerek na Node JS który będzie wysyłał requesty. Jeden setInterval i po sprawie :D ur
2 głosów
odpowiedź 9 marca 2017
Jeśli chodzi o programy konsolowe to tutaj masz pełna liste znaczków konsoli windows.  Potem
2 głosów
odpowiedź 9 marca 2017
Wywołanie funkcji makeCounter zwraca wewneczną funkcje counter poprzez (return counter;) i

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...