• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: marko

394
odpowiedzi
31
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2017
Cześć. Wygląda na to że "bootowalny USB" czyli pendrive jest żle przygotowany lub nie ust
1 głos
odpowiedź 4 kwietnia 2017
Cześć. Istnieje podejrzenie że jest to dysk twardy. Ja w tym przypadku uruchamiam z pena distro np
0 głosów
odpowiedź 22 marca 2017
Z tego co napisałeś i zrozumiałem. Pominąłeś router od usługodawcy internetu,kabelek wpiąłeś bezpoś
1 głos
odpowiedź 17 marca 2017
Witam. Kolego @Mariusz. Każde urządzenie elektryczne by działało potrzebuje zasilania w związku z
0 głosów
odpowiedź 15 marca 2017
Cześć :) Poczytaj warunki gwarancji.Nie sądzę by uszkodzenie mechaniczne urządzenia było objęte gwa
0 głosów
odpowiedź 15 marca 2017
A może to Cię zainteresuje?
0 głosów
odpowiedź 15 marca 2017
Witam :) Odniosę się do tego. Mam podejrzenie,że może to byc dysk. Sprawdź dysk wstępnie np.pro
0 głosów
odpowiedź 27 lutego 2017
Cześć. Analiza materiałów(linki) pomogą. https://forum.pasja-informatyki.pl/230219/maska-sieci-adr
0 głosów
odpowiedź 26 lutego 2017
Cześć.Nie martw się,nikt nie pokrzyczy ;) Wcześniej.W innym temacie wspominałem byś przygotował pen
0 głosów
odpowiedź 25 lutego 2017
Masz partycję recovery sądze że z windows8.1.Uruchom ją i poszukaj opcji naprawczych. No chyba że u
0 głosów
odpowiedź 24 lutego 2017
Cześć. Zajrzyj na początek do manager urządzeń.Wykrzykniki dają Ci wskazówkę o brakujących sterowni
1 głos
odpowiedź 24 lutego 2017
Cześć.To zapewne Ci pomoże. https://youtu.be/t3IceGlTjig
0 głosów
odpowiedź 22 lutego 2017
Nie jestem w tej branży ale rozumiałem,zrozumiałem ten dialog,humor. Ten na przeciw to inspektor &q
0 głosów
odpowiedź 18 lutego 2017
Cześć :) Tak wstępnie oglądnąłem sobie ten router panel tylny,pytanie dlaczego chcesz się łączyć po
1 głos
odpowiedź 17 lutego 2017
Witam @Adrianie1999 Zacznę tak Chłodzenie wodne najczęściej się stosuje przy komputerach które są
0 głosów
odpowiedź 16 lutego 2017
Cześć. Proponuję poszukać przyczyny dlaczego przerywa połączenie.Zainteresuj się ustawieniami route
0 głosów
odpowiedź 16 lutego 2017
Cześć. czy aktualizacje mogły pogorszyć kompa? Tak. Do tego jeszcze trzeba zainstalować jakiś "
2 głosów
odpowiedź 16 lutego 2017
Cześć :) Dziękuję za ten tekst.Tekst który wprawia w dobry nastrój.Nie wiem z jaką częstotliwością
0 głosów
odpowiedź 14 lutego 2017
Cześć. Zmieniłam hasło na stronie domyślnej rutera Czy na WiFi w routerze masz założone hasło?
1 głos
odpowiedź 13 lutego 2017
Cześć. Jakieś opcje dla Ciebie? 1 Podejść do jakiegoś serwisu i zapytać o koszty. 2 Potrzebny jak

92,575 zapytań

141,425 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...