• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: marko

394
odpowiedzi
31
najlepszych odpowiedzi
2 głosów
odpowiedź 13 kwietnia 2016
Dla równowagi jakowejś,proponuję 10 godzin jazdy na rowerze lub jakieś inne tam wypady do lasu Stosu
1 głos
odpowiedź 13 kwietnia 2016
Rozumiem że resetuje się BIOS?Na płycie głównej masz baterię,sprawdź, powinna mieć 3V.Jeśli nie masz
0 głosów
odpowiedź 12 kwietnia 2016
Czy można prosić o więcej danych?Jaki  dysk?Co oznacza wg Ciebie, partycje podzielone?.Ile part
1 głos
odpowiedź 11 kwietnia 2016
Witam.Napiszę krótko.Tak trzymaj.Oglądając ten materiał wpadłem na pomysł.Zimowa czapka,na słoneczny
0 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2016
Niech Cię nie zdziwi moje pytanie.Czy na Twoim dysku jest jakiś inny system?Skąd się wzieło to pytan
0 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2016
Hej :)Kiedyś się tym zajmowałem,jakiś czas(z ciekawości).Znalazłem notatki w zeszycie :)W skrócie.Do
1 głos
odpowiedź 30 marca 2016
Witaj.Jeśli podchodzisz do linuksa po raz pierwszy.Proponuję zostawić windowsa na dysku.Partycję z s
0 głosów
odpowiedź 30 marca 2016
Witam.No cóż trudno jednoznacznie odpowiedzieć.Powinieneś dociekać dalej.Skoro narzędzie diagnostyki
0 głosów
odpowiedź 30 marca 2016
Nie lepiej pogadać szczerze z sąsiadem? ;)
1 głos
odpowiedź 30 marca 2016
Hmm.Inne wyjście?Spróbuj połączyć się przewodowo.Kilka metrów kabelka z 2x RJ-45 jest tańsze od 50PL
1 głos
odpowiedź 30 marca 2016
Wygląda na uszkodzoną grafikę.W domowych warunkach raczej nic nie zrobisz.Piszesz że to stary laptop
0 głosów
odpowiedź 29 marca 2016
Odpiszę Ci jak to u mnie wygląda.Karta GeForce 7300 GT (stara :) Ma dwa wyjścia na D-Sub i DVI.Do ni

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,638 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...