• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: draghan

705
odpowiedzi
202
najlepszych odpowiedzi
1 głos
odpowiedź 13 kwietnia 2017
W pierwszej linijce chodzi o stworzenie obiektu onewire, do którego jako argument do kons
3 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2017
Może strumień znakowy będzie odpowiedni do Twoich zastosowań: #include <string> #include &lt
1 głos
odpowiedź 8 kwietnia 2017
To bardzo nieeleganckie. W jakim celu takie zabawy?
0 głosów
odpowiedź 5 kwietnia 2017
Proponuję utworzyć klasę dla prędkości (czy też szybkości, jeśli to ma być skalar). W ten sposób moż
2 głosów
odpowiedź 3 kwietnia 2017
Wypisz sobie wartość (adres, który przechowuje) wskaźnik s - wtedy (mam nadzieję) zrozumiesz sam. :)
0 głosów
odpowiedź 26 marca 2017
http://en.cppreference.com/w/cpp/thread/sleep_for Sleep nie jest największym problemem: przecież uż
0 głosów
odpowiedź 26 marca 2017
O ile metoda Figrht::walcz nie jest prywatna, żadna deklaracja przyjaźni nie jest potrzebna. Popełni
1 głos
odpowiedź 23 marca 2017
Przekazać wartość tej zmiennej lokalnej jako argument do konstruktora.
2 głosów
odpowiedź 22 marca 2017
Nie wiem na ile ta strona jest wiarygodna, ale piszą tu że sleep z unistd jako argument przyjmuje cz
1 głos
odpowiedź 20 marca 2017
Możliwe że jest to bardzo proste albo po prostu tak nie można robić. Oczywiście że tak nie można
2 głosów
odpowiedź 12 marca 2017
Z dokumentacji wynika, że makra EXIT_* są zależne od implementacji, stąd wniosek że mogą istnieć pla
0 głosów
odpowiedź 4 marca 2017
Zawsze przy czytaniu kodu bardzo podobał mi się język C#. Więc jak w tytule, rozwijać się w C++ czy
1 głos
odpowiedź 27 lutego 2017
Czy jest to jednak celowy zabieg i możemy tak zdefiniować konstruktor, aby rzeczywiście nadal nam w
0 głosów
odpowiedź 24 lutego 2017
Ja nie mogę, przez dobre pięć minut zastanawiałem się, co to jest ten "wezel". :) "Nigdy nie słyszał
0 głosów
odpowiedź 24 lutego 2017
Jeśli mówimy o C++: Nie używamy NULL, tylko nullptr. Zapoznaj się ze wskaźnikami inteligentnymi [se
1 głos
odpowiedź 23 lutego 2017
Możesz użyć funkcji getch() z nagłówka conio.h. Działa tylko na Windows. while(true) {
3 głosów
odpowiedź 20 lutego 2017
#include <iostream> #include <thread> void write(const std::string& sentence) { ...
1 głos
odpowiedź 18 lutego 2017
Operatory dereferencji i wyłuskania pobrania adresu znoszą się wzajemnie. Jeśli bierzesz na coś adre
0 głosów
odpowiedź 18 lutego 2017
Myślałem nad klasą abstrakcyjną effect i dziedziczące po niej poison , slo
1 głos
odpowiedź 15 lutego 2017
Metoda EEPROM::write() potrafi zapisać jedynie liczby prostej reprezentacji, typu int. Stąd nie możn

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...