• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: draghan

705
odpowiedzi
202
najlepszych odpowiedzi
2 głosów
odpowiedź 26 czerwca 2016
Jest dobrze. :) W sensie - zmieniona wersja. ;) Co do ikony dla Regulaminu - możnaby wypracować komp
0 głosów
odpowiedź 26 czerwca 2016
Jeśli chodzi o fizykę w robotyce, to podstawowymi zagadnieniami rozpatrywanymi w konstruowaniu robot
0 głosów
odpowiedź 23 czerwca 2016
Musiałbyś obsługiwać w programie parametry, jakie otrzymuje program zaraz po uruchomieniu - tylko ta
4 głosów
odpowiedź 22 czerwca 2016
Nie ma kodu, więc w zasadzie nie ma czego oceniać. Mogę napisać tylko to, co widać. Z plusów: Pr
6 głosów
odpowiedź 21 czerwca 2016
Spójrz tutaj. Wybacz za linkowanie do innego forum, ale uznałem że niepotrzebnie będzie pisać to sam
1 głos
odpowiedź 20 czerwca 2016
Da się, chociaż Twój formalny zapis jest niepoprawny. -2 + 1 =/= -3 Kod, realizujący to zadanie bez
2 głosów
odpowiedź 17 czerwca 2016
Użyj tego, z czym Ci dobrze. ;) Nie wiem, co konkretnie planujesz z tym działać, ale myślę że najwyg
0 głosów
odpowiedź 16 czerwca 2016
Wypadałoby dać kod do bloczku i podać komunikat błędu. Otwarcie pliku jest poprawne. Zauważ jednak,
0 głosów
odpowiedź 10 czerwca 2016
Pojawiające się błędy dotyczą odwoływania się do poszczególnych elementów w vetorze przez [] (czy t
3 głosów
odpowiedź 9 czerwca 2016
Witaj. Jestem bardzo ciekawskim człowiekiem, i mam kilka pytań. Szkoda, że za "ciekawskością" ni
0 głosów
odpowiedź 8 czerwca 2016
Żeby program wygenerował Ci funkcję na podstawie tablicy współczynników w trakcie czasu wykonania, n
1 głos
odpowiedź 8 czerwca 2016
Oczekujesz, że wykonanie programu się zatrzyma... A czy w kodzie umieściłeś cokolwiek, co ma Twój pr
0 głosów
odpowiedź 8 czerwca 2016
Zamiarujesz wczytać double, w łańcuchu formatującym oczekujesz typów całkowitych. Masz błąd w wyw
0 głosów
odpowiedź 7 czerwca 2016
Żeby to dobrze zrobić, musisz odpowiedzieć sobie na pytanie: co jest rozwiązaniem trójmianu kwadrato
2 głosów
odpowiedź 7 czerwca 2016
Czy napisanie operatora += od razu definiuje operator +?? Nie. Każdy z operatorów musisz zdefinio
2 głosów
odpowiedź 6 czerwca 2016
Nurtuje mnie jedna kwestia, która nie pozwala mi z czystym sumieniem oddać głosu w tej ankiecie. Co
1 głos
odpowiedź 4 czerwca 2016
Może to Ci pomoże...?
3 głosów
odpowiedź 4 czerwca 2016
C++ nie wspiera metaprogramowania (zresztą ktoś niedawno pytał o podobną rzecz, tyle że tam chodziło
0 głosów
odpowiedź 4 czerwca 2016
Witaj. Masz co najmniej dwie drogi. Albo wczytujesz zawartość do std::string i stamtąd usuwasz niep
5 głosów
odpowiedź 4 czerwca 2016
Arkadiusz Waluk mi ostatnio polecił arubę. VPS w chmurze za 4 złote miesięcznie. Jak na razie wszyst

92,615 zapytań

141,465 odpowiedzi

319,782 komentarzy

61,997 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...