• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: draghan

705
odpowiedzi
202
najlepszych odpowiedzi
3 głosów
odpowiedź 11 czerwca 2017
Chodzi Ci o coś takiego? template <typename T> T* CreateTab(size_t size) { T* tab = new
3 głosów
odpowiedź 11 czerwca 2017
if(i=wygrany[licznik_wygranych]-1) Ta linia wygląda na klasyczny błąd początkujących. Poje
0 głosów
odpowiedź 10 czerwca 2017
Stawiam na przekroczenie zakresu tablicy i tym samym próbę zapisu w niedozwolonym obszarze pamięci.
1 głos
odpowiedź 6 czerwca 2017
Taka podpowiedź: 49 to kod ASCII znaku '1'.
1 głos
odpowiedź 11 maja 2017
Może spróbuj wykorzystać LaTeX?
0 głosów
odpowiedź 10 maja 2017
Może zacznijmy od początku, bo tutaj błędów jest całkiem sporo. Co ma oznaczać ta linia (Timer.h)?
0 głosów
odpowiedź 10 maja 2017
O ile w większości zadań do wykorzystania są "dostępne narzędzia informatyczne", czyli bez narzucone
2 głosów
odpowiedź 6 maja 2017
Gratuluję ukończonego projektu. :) Kodu ni ma, bieda. Buildu na Linuksy ni ma, bieda. Za to są ładn
4 głosów
odpowiedź 2 maja 2017
Zmienna ob jest wskaźnikiem. Musisz najpierw dokonać dereferencji, żeby móc robić cokolwiek z orygin
0 głosów
odpowiedź 2 maja 2017
Nie potrzebujesz przekazywać informacji o długości łańcuchów w parametrach - klasa std::string wie,
0 głosów
odpowiedź 27 kwietnia 2017
Ciekawy miks stylów: tu trochę po polsku, tam trochę po angielsku, gdzieś jawne specyfikowanie przyn
0 głosów
odpowiedź 24 kwietnia 2017
Czy jest może podana lista funkcji na arkuszu jak w egzaminie e14? O ile nic nie zmienili, to nie
1 głos
odpowiedź 23 kwietnia 2017
Koncepcja wydaje mi się pozbawiona sensu. Metoda, która wie na rzecz którego obiektu jest wywołana,
0 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2017
Może ktoś z większym doświadczeniem wymyśli coś ładniejszego. (poprawiłem trochę przykład na bardzi
0 głosów
odpowiedź 22 kwietnia 2017
Typ zmiennej panel[i] to pojedynczy char, więc możesz napisać: struct odpowiedz{ char star
1 głos
odpowiedź 22 kwietnia 2017
Mogę zrobić drugą funkcje ReadFromFile tylko dla vektora nie ma problemu, tylko nie wiem jak miałby
2 głosów
odpowiedź 19 kwietnia 2017
Jak Ehlert słusznie zwraca uwagę, błąd wynika z niezdefiniowania odpowiednich funkcji. Kiedy definiu
2 głosów
odpowiedź 19 kwietnia 2017
Do tego po takim błędzie CodeBlock usuwa się z komputera (znika folder) Hoho, ciekawie. Stawiam n
0 głosów
odpowiedź 19 kwietnia 2017
Do posortowania chce użyć gotowej funkcji sort() z biblioteki algorithm. Super, to dobre podejści
1 głos
odpowiedź 18 kwietnia 2017
Mało czytelny jest Twój kod. Ale starasz się jakoś sensownie podzielić program, co jest na plus. Ro

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...