• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Porcupine

270
odpowiedzi
47
najlepszych odpowiedzi
1 głos
odpowiedź 15 grudnia 2015
Niestety nie jest to apka na androida, ale ogólnie polecam teściki na: http://testyourenglish.p
3 głosów
odpowiedź 14 grudnia 2015
Oglądałeś filmik Pana Mirosława na temat wskaźników? :) https://www.youtube.com/watch?v=0DQl74
1 głos
odpowiedź 13 grudnia 2015
Tak w sumie nie znam pascala, ale jak tak patrzę, to tutaj chyba masz błąd w nazwach iteratorów:&nbs
2 głosów
odpowiedź 13 grudnia 2015
Primo: używaj znaczników code! Kompilator pluje Ci błędem, bo nigdzie nie zdefiniowałes funkcji ko
1 głos
odpowiedź 13 grudnia 2015
Nie za bardzo wiem o co w tym kodzie chodzi :) Ale mój kompilator mówi, że potrzebujesz zrobić funkc
2 głosów
odpowiedź 13 grudnia 2015
Wszystkiego najlepszego! :)
1 głos
odpowiedź 11 grudnia 2015
C++ jest ogólnie bardzo fajnym językiem do nauki programowania, obecenie nawet w dużej mierze wyparł
1 głos
odpowiedź 10 grudnia 2015
Jeśli delta wychodzi ujemna to rozwiązania będą liczbami zespolonymi :)  Tutaj masz dokładny wy
1 głos
odpowiedź 7 grudnia 2015
Program porównuje kody ASCII odpowiadejące odpowiednim znakom, tu masz tabelkę:  Pozdrawiam,
0 głosów
odpowiedź 7 grudnia 2015
Na przykład bierzesz sobie tablicę, w dwóch pętlach for idących od 1 do w - 1 i do 1 do k - 1 wypełn
0 głosów
odpowiedź 6 grudnia 2015
Wydaje mi się, że nie za bardzo... Najlepiej napisać własne działania na string'ach jeśli już potrze
2 głosów
odpowiedź 6 grudnia 2015
A gdyby tak w googlach poszukać "C++ reference"? Albo "C++ libraries"? :)    Pozdrawiam
0 głosów
odpowiedź 6 grudnia 2015
Może w linii 14 wstaw:  system("cls"); system("clear"); Pierwsze dla windowsa, drugie dla O
3 głosów
odpowiedź 6 grudnia 2015
Zapomniałeś zamknąć cudzysłów w  system("cls); I z takich dodatkowych uwag - popracuj nad ty
0 głosów
odpowiedź 6 grudnia 2015
A mógłbyś sprecyzować o co dokładnie chodzi? :) Coś nie działa, czy po prostu chcesz refaktoryzacji?
0 głosów
odpowiedź 5 grudnia 2015
Ogólnie nie wiem do końca jak to jest z tym czasem, bo wartości wydają się być trochę losowe - dla t
1 głos
odpowiedź 5 grudnia 2015
Możesz samemu napisać funkcje, która mnoży liczbę całkowitą z drugą zapisaną w stringu :) ewentualni
0 głosów
odpowiedź 2 grudnia 2015
Jak wstawiasz kod korzystaj ze znaczników [code] ... ;) @EDIT Z takich uwag:  1) Nie "folat"
1 głos
odpowiedź 2 grudnia 2015
Wydaje mi się, że algorytm powinien przebiegać mniej więcej tak:   Idąc od prawej strony po
1 głos
odpowiedź 30 listopada 2015
Ja w podobnej kategorii cenowej bym polecił: http://allegro.pl/outlet-laptop-lenovo-y580-i7-363

92,579 zapytań

141,429 odpowiedzi

319,657 komentarzy

61,963 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...