• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Porcupine

270
odpowiedzi
47
najlepszych odpowiedzi
1 głos
odpowiedź 3 stycznia 2016
A nie myślałeś o wyjeździe do jakiegoś dużego miasta? Ja od zawsze mieszkałem w Krakowie, jednak spo
1 głos
odpowiedź 3 stycznia 2016
To ja może polecę dwa anime, których nikt do tej pory nie wymienił :) Phi Brain: Kami no puzzle - o
0 głosów
odpowiedź 2 stycznia 2016
A czy w poleceniu nie był przypadkiem podany jakiś wzór, który pokazuje jak ma wyglądać ten symbol d
2 głosów
odpowiedź 1 stycznia 2016
http://stackoverflow.com/questions/10694255/c-cmath-vs-math-h-and-similar-c-prefixed-vs-h-extension-...
0 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2015
Ogólnie jest bardzo fajnie :) Jedyne co bym zmienił to takie graficzne drobne rzeczy: - zrobił doda
2 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2015
Nie rozumiem do końca Twojego pytania. Chcesz żeby ten fragment, który wkleiłeś stał się funkcją? A
0 głosów
odpowiedź 30 grudnia 2015
Screenshot ?
1 głos
odpowiedź 30 grudnia 2015
Kolega z Krakowa? Zapraszam do siebie na Informatyke na wydziale IET na AGH :) ewentualnie jeśli bar
0 głosów
odpowiedź 29 grudnia 2015
Problemem w Twoim algorytmie jest to, że dla każdej liczby od nowa generujesz czynniki pierwsze site
1 głos
odpowiedź 28 grudnia 2015
Moim zdaniem robienie notatek ręcznie nie jest konieczne, wydaje mi się, że tak właściwie to za bard
0 głosów
odpowiedź 26 grudnia 2015
Wybaczcie, że "ożywię" ten stary wątek, ale wydaje mi się, że mam ten sam problem. Pobrałe
1 głos
odpowiedź 25 grudnia 2015
Jeśli dobrze rozumiem o co Ci chodzi... Po prostu przed pętlą for musisz przypisać suma = 0; wewną
0 głosów
odpowiedź 23 grudnia 2015
Na pewno Automatyka i Robotyka to bardzo fajny kierunek, musisz jednak zdecydować co Ci się bardziej
1 głos
odpowiedź 20 grudnia 2015
NWD(a,b) = a,  dla b = 0 NWD(a,b) = NWD(b, a mod b), dla b != 0
29 głosów
odpowiedź 20 grudnia 2015
  Wszystkiego najlepszego!!! 
2 głosów
odpowiedź 19 grudnia 2015
A może, tak jak kolega wyżej sugerował, zainstalujesz Linuxa obok Windowsa? :) Ja wczoraj instalował
0 głosów
odpowiedź 17 grudnia 2015
To prawdopodobnie sprawka antywirusa... Szczególnie jeśli korzystasz z Avasta. Spróbuj go na chwilę
0 głosów
odpowiedź 16 grudnia 2015
Powinieneś gdzieś w pierwszej klasie stworzyć obiekt klasy drugiej i wtedy możesz wywołac na tym obi
0 głosów
odpowiedź 16 grudnia 2015
Takim prostym rozwiązaniem byłoby posortowanie Twojej tablicy na przykład funkcją sort() z bibliotek
2 głosów
odpowiedź 15 grudnia 2015
Najpierw zapoznaj się z: https://forum.pasja-informatyki.pl/faq Pozdrawiam,

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,561 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...