• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Porcupine

270
odpowiedzi
47
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 28 marca 2016
Z takich bardzo matematycznych działów na pewno mógłbyś się zainteresować metodami obliczeniowymi w
1 głos
odpowiedź 27 marca 2016
Powiem Ci, że ja studiuje informatykę na jednym z lepszych kierunków w Polsce i tak na 220 osób na r
1 głos
odpowiedź 27 marca 2016
To nawet nie chodzi o sam fakt znania tych algorytmów na pamięć, a bardziej o to, że uczenie się ich
2 głosów
odpowiedź 26 marca 2016
Zauważ, że nie wyniki w sporej ilości przypadków są zupełnie bez sensu. A dzieje się tak z dwóch pow
0 głosów
odpowiedź 24 marca 2016
Ja na Twoim miejscu na początku poważanie zastanowiłbym się nad tym co chcesz robić i mniej więcej w
0 głosów
odpowiedź 21 marca 2016
Jeśli nie zależy Ci na zachowaniu kolejności elementów to prawdopodobnie najkorzystniejszym rozwiąza
0 głosów
odpowiedź 20 marca 2016
1) Nie używaj zmiennych globalnych, zmienne powinieneś zadeklarować wewnątrz maina 2) 5 liczb to ju
1 głos
odpowiedź 20 marca 2016
1. Wczytujesz do zmiennej typu int podany dochód 2. Instukcją warunkową: if - else if - else sprawd
1 głos
odpowiedź 16 marca 2016
Wydaje mi się, że Twoje: s może wyjść po za int'a przy zadanej wielkości danych... Może stąd to wywł
2 głosów
odpowiedź 15 marca 2016
Na przykład coś takiego dla dwóch argumentów:   public class ArgumentInput { public stat
1 głos
odpowiedź 15 marca 2016
W linii 22. robisz: wynik += i++; co zwiększa wartość zmiennej: i z minus jeden na zero.&n
0 głosów
odpowiedź 14 marca 2016
To jeden z podstawowych i całkiem fajnych problemów algorytmicznych. Charakteryzuje się tym, że istn
0 głosów
odpowiedź 14 marca 2016
Dopiszę, bo chyba nikt jeszcze o tym nie napisał: -> ​przycisk "zarejestruj się" ma in
1 głos
odpowiedź 12 marca 2016
Chodzi Ci o ternariusz?  https://en.wikipedia.org/wiki/%3F:
-1 głosów
odpowiedź 10 marca 2016
Raczej tablica jest zbędna, no chyba, że chcesz gdzieś zapamiętać tą zakodowaną wiadomość, a nie, że
1 głos
odpowiedź 9 marca 2016
Z książek na początek mogę polecić:  Co do samej nauki myślę, że praktyka jest tu jednak najwa
3 głosów
odpowiedź 9 marca 2016
Mniej więcej taka... :)
0 głosów
odpowiedź 7 marca 2016
Fajerwerków nie ma, ale graficznie całkiem przyjemne dla oka :) Pozdrawiam,
2 głosów
odpowiedź 6 marca 2016
Wydaje mi się, że tester to nie taka prosta sprawa... To nie jest tak, że to jakiś gość co sobie odp
0 głosów
odpowiedź 4 marca 2016
Konstruktor domyślny? Chodzi Ci po prostu, o konstruktor, który jest wywoływany, gdy nie przekażesz

92,572 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...