• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Porcupine

270
odpowiedzi
47
najlepszych odpowiedzi
1 głos
odpowiedź 9 maja 2016
Nikt raczej nie chce pobierać pliku z hostingu... Powinieneś wrzucić kod bezpośrednio na forum, a je
2 głosów
odpowiedź 8 maja 2016
Coś takiego powinno wystarczyć:    public class Testing { private static double f
1 głos
odpowiedź 5 maja 2016
Ważna uwaga, jeśli przesiadasz się na przykład z C++:  Jeśli wczytasz już te dane do jakiejś z
0 głosów
odpowiedź 5 maja 2016
W ogóle żeby zadziałało powinno być tak:    public class s1 { public static void
0 głosów
odpowiedź 3 maja 2016
Twój kod mówi mniej więcej tyle: Jeśli liczba n jest parzysta mniejsza od 100000 => wypisz NIE.
1 głos
odpowiedź 3 maja 2016
Z tego co wydaje mi się po sprawdzeniu jeszcze kilku innych kombinacji + wypisywaniu wartości a. Dzi
1 głos
odpowiedź 3 maja 2016
Linia 62:  if(t.getString() == str) Powinno być:  if(t.getString().equals(str)) B
2 głosów
odpowiedź 30 kwietnia 2016
int **w_w_kolkoikrzyzyk; Deklarujesz wskaźnik na tablicę wskaźników typu int.   w_w_kolko
0 głosów
odpowiedź 29 kwietnia 2016
1) Prawdopodobnie da się uniknąć jakiegokolwiek stosowania Math.pow(); 2) To nie wpływa na czas, ale
1 głos
odpowiedź 19 kwietnia 2016
W klasie potomnej możęsz wywołać konstruktor klasy rodzica za pomocą słowa super.   Laptop(d
0 głosów
odpowiedź 17 kwietnia 2016
Jeśli się uczysz to możesz dostać studencką licencje na CLion (i inne produkty JetBrains) na ro
0 głosów
odpowiedź 17 kwietnia 2016
Sam w sobie kod na pewno nie działa, chociażby dla takich danych: A dlaczego postaram się za raz
0 głosów
odpowiedź 17 kwietnia 2016
Było: Przesiadka z C++ do Javy Ja i parę innych osób odpowiedziało w tym temacie dość wyczerpująco
1 głos
odpowiedź 16 kwietnia 2016
Chyba nowy fanpage trzeba podpiąć :) 
0 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2016
Nie jestem pewien, bo trochę czasu odkąd miałem chemię minęło... Ale wydaje mi się, że będziesz potr
0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2016
  podjąłem *  studenckim* Pozdrawiam,  PS. bardzo fajna strona! :) 
8 głosów
odpowiedź 14 kwietnia 2016
Programista praktycznie zawsze pracuje z dokumentacją, bez sensu jest się uczyć wszystkiego na pamię
1 głos
odpowiedź 13 kwietnia 2016
Ostatnio bardzo mi przypadło do gustu:  The Kooks - Bad Habit Po za tym chociażby:  Luk
1 głos
odpowiedź 13 kwietnia 2016
https://www.youtube.com/watch?v=kudiYRUhSFI   Jak mówisz to praktycznie nigdy nie chcesz wyma
1 głos
odpowiedź 13 kwietnia 2016
A z czym dokładnie masz problem? Ja bym stworzył dwie funkcje: Pierwsza sprawdzałaby czy gracz osi

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...