• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Porcupine

270
odpowiedzi
47
najlepszych odpowiedzi
1 głos
odpowiedź 4 marca 2016
Ja bym polecał skupienie się na arkuszach maturalnych. Polecam:  Sam się z tego uczyłem w zesz
0 głosów
odpowiedź 11 lutego 2016
A co rozumiesz przez wierze? Jak chcesz żeby wyglądała?  Coś w tym rodzaju:   *
1 głos
odpowiedź 10 lutego 2016
Ta część z podzielnością przez 3:    bool czyPodzielnaPrzezTrzy(string A) { int jedyn
1 głos
odpowiedź 10 lutego 2016
Zmienną suma powinieneś zerować wewnątrz pierwszej pętli for. Pozdrawiam,
1 głos
odpowiedź 9 lutego 2016
Hej!  Wieczorem będe miec trochę więcej czasu żeby sprawdzić, więc jeśli nikt do tego czasu ni
0 głosów
odpowiedź 21 stycznia 2016
Nie wiem jaki poziom jest na tych uczelniach, o których myślisz ale u mnie (AGH w Krakowie) to tak n
3 głosów
odpowiedź 17 stycznia 2016
Do całkiem nie dawna nie korzystałem z niczego szczególnego. Parę miesięcy temu w wyniku powikłania
0 głosów
odpowiedź 13 stycznia 2016
Aby to zrozumieć najlepiej weź kartkę papieru, przyjmij sobie na przykład: wysokosc = 5, szerokosc =
3 głosów
odpowiedź 12 stycznia 2016
Well... Nieszablonowo? Wchodzę na pierwszy szczebel i rzucam z całej siły o ziemię. Bęc! I po żarówc
0 głosów
odpowiedź 11 stycznia 2016
Wydaje mi się, że nie ma jakiegoś jednego uniwersalnego, najlepszego sposobu. Grunt to utrzymywać tą
9 głosów
odpowiedź 10 stycznia 2016
Wszystko zależy od tego jakie liceum, jakie technikum... No i tradycyjnie: praktycznie każdy kto cho
1 głos
odpowiedź 9 stycznia 2016
Zazwyczaj takie jednoplikowe programy piszę w SublimeText 3, a później po prostu kompiluje w termina
1 głos
odpowiedź 8 stycznia 2016
Co do pierwszego punktu: jeśli chcesz stworzyć tablicę od wartości zmiennej powinieneś zawsze robić
1 głos
odpowiedź 7 stycznia 2016
A w ostatnim elifie, dla last_base == 9 i b == 0 nie powinno być "1", zamiast "0&quot
0 głosów
odpowiedź 7 stycznia 2016
1) Otwierasz terminal, na przykład: CMD + Spacja i wpisujesz "Terminal" 2) Musisz za pomocą komend d
1 głos
odpowiedź 6 stycznia 2016
Na studia informatyczne na dobrą sprawę potrzebna jest tylko matma żeby się dostać i z reguły sama m
1 głos
odpowiedź 5 stycznia 2016
Trochę kiepsko... Te grupy mają to do siebie, że powstają na parę miesięcy przed maturą, po czym zni
1 głos
odpowiedź 5 stycznia 2016
Jak popatrzysz na tabelkę kodów ASCII to możesz zobaczyć, że kolejne cyfry są ustawione po sobie, tz
2 głosów
odpowiedź 5 stycznia 2016
Rozwiązanie na zwykłych pętlach jeśli jest dobrze zaimplementowane zawsze będzie odrobię szybsze od
1 głos
odpowiedź 4 stycznia 2016
Jeśli nie dodasz .0 za liczbą to traktuje ją jako int'a. Najpierw liczony jest wynik po prawej stro

92,565 zapytań

141,418 odpowiedzi

319,602 komentarzy

61,951 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...